pioneer deh3100ub problem

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
dlogarPo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 135
Pridružen: Po Jun 23, 2008 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No jaz sem se prejšnji teden odločil za nakup novega avtoradia ker stari je že bil primeren za pokoj. tako da sem šel v nabavo in nato doma zamenjal radio sam use je šlo lepo in prav use kable sem poveal tako kot je treba nato pa prižgem radio in takoj problem. radio se je prižgal vendar zvočniki ne delajo ker so vezani preko ojačevalca. na ojačevalcu sicer gori lučka da je prižgan sam muzike še vedno ni. povezal sem tudi remote kabel vendar use kar je je samo neko bobnenje v zadnjih zvočnikih... kakšna je reštev in ali je kdo tukaj ki se spozna na akustiko in bi bil prpravljen pomagat to usposobit. seveda plačam to ni panike.
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

cinc kabli so prikljoplejni?
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
dlogarPo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 135
Pridružen: Po Jun 23, 2008 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

priklopil sem use kar je blo za prklopit.
Uporabniški avatar
minimi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2202
Pridružen: To Maj 12, 2009 11:40 am
Vozilo: AR 159Q4
P 106S16

jst sm mel na mojem 8800 ta problem da sem s + taknil ohišje in mi je prekurilo izhodno zaščito signalnih izhodov za sub. zna bit problem tud v tem :?: nism pa 100%
dlogarPo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 135
Pridružen: Po Jun 23, 2008 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

to bi mogu nekdo k se s tem ukvarja pogledat. jaz sem bol lev v tem... na žalost :cry:
dlogarPo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 135
Pridružen: Po Jun 23, 2008 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

evo danes sem si vzel čas in sem avto peljal k akustiku da pogleda... problem je biu v tem da ima pioneer nastavljene vhode iz činči za sub-a tako da se je poigral z nastavitvami in usposobil zadnje zvočnike... sprednji zvočniki so bili pa prevezani na tak način da se je samo križal ta ki mi je to delal vendar je potem našel rešitev in use skupaj porihtal tako da zdaj seka muska v avtu na polno.. hvala usm za pomoč
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

so že bli tud primeri da so si eni priklopli sub pa ni hotu nikako igrat. pol so rabli cel dan da so najdli v nastavitvah za woofer ON OFF in seveda je sub bil naštelan na OFF zato pa ni moglo igrat a ne. tolko za primer.

l.p.
Odgovori
  • Informacija