Prednji zvočniki in kako potegniti kabel AR 156 SW

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
mseme
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 22
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 6:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

POzdravljeni.

PO pregledu veliko forumov nism nikjer najdu kakšnega pametnega odgovora. zanima me kako bi lahko potegnil nov kabel v vrata za prednje zvočnike. Zamenjal bi prednji sistem in ga priklopil na ojačevalec problem pa nastane kako potegniti kable.
ali je treba prevrtati konektor? ali obstaja kakšna druga opcija ker v tistem konektorju je cel kup enih pinov.
upam da mi lahko kdo pomaga glede tega zame velkega problema ;)
če ma pa kdo kakšne slike bom pa še bol navdušen ;)
Dam za pivo ;)
Najbolš je zame komi dost dobr!
lovroslav
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 79
Pridružen: Ne Feb 15, 2009 10:54 am

Če ne boš dal nevemkakšnih moči na zvočnike, je najlažja varijanta, da potegneš nove kable do radia in potem tam poštukaš z unimi kabli, ki grejo original v vrata. drugače pa prevrtaš konektor (morš bit pazljiv, da ne nardiš p...)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Samo v vednost, v tistem konektroju je električna napeljava za celotna vrata (el, pomik stekel, el. in ogrevana ogledala, centr. zakl....) tako da malo poglej kaj boš vrtal, reszal......
mseme
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 22
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 6:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Dal bom zvočnike 100w rms tko da bi blo dobr nove kable potegnit. sem tud študiral da bi kr originalne pustu pa samo nek jih štukal ker zdržali bodo samo bo pa slabša kvaliteta. glede konektorja pa vem da je tam cel kup štroma in to me najbol skrbi kako tam mem pridet. pri fiatu je mel 4 pine in je blo to to. alfa pa mislim da jih ma velik več. tko da najbol sigurna varianta je da original kable štukam pa je :) kaj pravte na to? bodo zdržal 100w rms
Najbolš je zame komi dost dobr!
lovroslav
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 79
Pridružen: Ne Feb 15, 2009 10:54 am

mseme napisal/-a:Dal bom zvočnike 100w rms tko da bi blo dobr nove kable potegnit. sem tud študiral da bi kr originalne pustu pa samo nek jih štukal ker zdržali bodo samo bo pa slabša kvaliteta. glede konektorja pa vem da je tam cel kup štroma in to me najbol skrbi kako tam mem pridet. pri fiatu je mel 4 pine in je blo to to. alfa pa mislim da jih ma velik več. tko da najbol sigurna varianta je da original kable štukam pa je :) kaj pravte na to? bodo zdržal 100w rms
Zdržal bojo brez skrbi. Na zvoku razlike ne boš slišal. Vsekakor bolje kot da zajebeš konektor :D
mseme
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 22
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 6:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

lovroslav.....to sm jest hotu slišat :) zdej bom vsaj z veseljem delu...in tud nabiju musko....prej me je pa skoz skrbel kaj bo...če bo...kako bo...itd....hvala za odgovor
Najbolš je zame komi dost dobr!
Uporabniški avatar
minimi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2202
Pridružen: To Maj 12, 2009 11:40 am
Vozilo: AR 159Q4
P 106S16

je pa še ta rešitev da snameš lepo vrata dol in narediš svoj konektor :roll:
mseme
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 22
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 6:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

uf mislim da nimam tok živcev da bi to počeu :lol:
Najbolš je zame komi dost dobr!
Odgovori
  • Informacija