Napeljava kablov za AR 147

Vse kar se tiče avtoakustike
Odgovori
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6823
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Sorry, ne bo šlo, ker mi je glavni disk (barracuda 11) v PC-ju odpovedal poslušnost (seveda so vsi pomembni podatki na njem ...) in čakam, na en adapter, da poskusim rešit zadevo.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

sej ni kej falit . potegneš vn komande za šipe maš en imbus. pol zvrtaš lukno v čep od ročaja daš not kniping ga potegnes vn maš en imbus. odstraniš plastiko okol ročke za odpiranje vrat križni.
pol pa sam še na spodnjem delu tapete 6 šraufov. in potegneš dol iz vrat.
Veron
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 6:13 pm

zvrtaš lukno? wow, pomoje mora it dol tud brez vrtanja :D
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

odvisno kaj ti je lepše da kupiš nov čep al da maš use razgrizeno od izvijača. choose your destiny
Uporabniški avatar
capocapo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 134
Pridružen: Pe Sep 19, 2014 11:29 pm
Član Alfa Kluba: 1

Bom kar tuki da ne odpiram spet nove teme. Uglavnem gre se za AR GT, problem je pa napeljava napajalnega kabla iz motornega prostora v kabino. Vem, sem prebral par strani odprtih na to temo, da je najbolš kabel direkt cez glavno uvodnico not nabasat, ampak je težava, da je uvodnica pr GTjki totalno nedostopna. 147ka kot sem gledal ima dosti več maneverskega prostora za "prčkanje" okoli uvodnice.

Pa me zanima, preden spredaj podrem polovico avta, kašna je še opcija da pridem v kabino ? bral sem tudi da je na desni strani baje nek čep ki pelje v kabino, sicr pri 156ki, pa me zanima če je pri GTjki enako ?

Kakršna koli ideja in pomoč bosta zelo dobrodosla :)
Uporabniški avatar
Xin
Alfist
Alfist
Prispevkov: 363
Pridružen: Če Mar 05, 2015 9:39 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0
Kraj: Novo mesto

capocapo napisal/-a:Bom kar tuki da ne odpiram spet nove teme. Uglavnem gre se za AR GT, problem je pa napeljava napajalnega kabla iz motornega prostora v kabino. Vem, sem prebral par strani odprtih na to temo, da je najbolš kabel direkt cez glavno uvodnico not nabasat, ampak je težava, da je uvodnica pr GTjki totalno nedostopna. 147ka kot sem gledal ima dosti več maneverskega prostora za "prčkanje" okoli uvodnice.

Pa me zanima, preden spredaj podrem polovico avta, kašna je še opcija da pridem v kabino ? bral sem tudi da je na desni strani baje nek čep ki pelje v kabino, sicr pri 156ki, pa me zanima če je pri GTjki enako ?

Kakršna koli ideja in pomoč bosta zelo dobrodosla :)
v 159-ko sem kabel potegnil nekje poleg stopalke za plin.. poglej v moji temi če te zanima/pomaga :)
Odgovori
  • Informacija