problem z original radijem v GTki

Vse kar se tiče avtoakustike
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

hjoj ne pametovat... če vam pravim,da do zdaj sem mel možnost vklopa EQ in LOUDNES. sicer pa... pustimo to temo,ker vidim da ni haska.
LP
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

fole GT napisal/-a:hjoj ne pametovat... če vam pravim,da do zdaj sem mel možnost vklopa EQ in LOUDNES. sicer pa... pustimo to temo,ker vidim da ni haska.
LP
Oj fant, noben ne pametuje. Imel sem Gt in Brero z original Bose ozvočenjem in NE da se nastavljat.
Razen če ti NIMAŠ Bose potem pa ja.
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

Oj fant, noben ne pametuje. Imel sem Gt in Brero z original Bose ozvočenjem in NE da se nastavljat.
Razen če ti NIMAŠ Bose potem pa ja.[/quote]

no te pa če si imel gt in brero,pol pa mi povej zakaj je do zdaj bla ta možnost glede nastavitve zvoka in zakaj je zdaj več ni? NE VEŠ. in ja, IMAM bose ozvočenje original! pa tud vem kak je prej špilalo kako pa zdaj. saj nimam avta 1 mesec. ga imam malo več ;)
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

fole GT napisal/-a:Oj fant, noben ne pametuje. Imel sem Gt in Brero z original Bose ozvočenjem in NE da se nastavljat.
Razen če ti NIMAŠ Bose potem pa ja.
no te pa če si imel gt in brero,pol pa mi povej zakaj je do zdaj bla ta možnost glede nastavitve zvoka in zakaj je zdaj več ni? NE VEŠ. in ja, IMAM bose ozvočenje original! pa tud vem kak je prej špilalo kako pa zdaj. saj nimam avta 1 mesec. ga imam malo več ;)[/quote]

taki pa je radio: http://www.motor-talk.de/marktplatz/alf ... 61306.html
P.S. se opravičujem,če sem prej freh odreagiral... ni bil moj namen!
Uporabniški avatar
medhotman
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Jan 19, 2011 6:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: CE
Kontakt:

Pojdi na pooplaščeni servis pa ti naj tam zrihtajo se boš najmajn mučo .

Lp 8)
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

Imaš mogoče woofer?
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

eheh ma vrž ta radio v grabo pa kup drugega ala alpine ala pioneer,dokupiš blendo,k bo pasal radio če je slučajno to potrebno.pa bo še bolše igralo kot pred tem ko si akumulator izklopil.tega pa prodaš za gumbe :lol:
neki si govoril za eurokonektor da ne paše z drugim al neki,vse paše ko ata na mamo če ne pa se nardi tko da paše.

l.p.
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

aaxxx napisal/-a:Imaš mogoče woofer?
imam.
fole GT
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: Pe Feb 17, 2012 1:29 pm

LaŠko-TeaM napisal/-a:eheh ma vrž ta radio v grabo pa kup drugega ala alpine ala pioneer,dokupiš blendo,k bo pasal radio če je slučajno to potrebno.pa bo še bolše igralo kot pred tem ko si akumulator izklopil.tega pa prodaš za gumbe :lol:
neki si govoril za eurokonektor da ne paše z drugim al neki,vse paše ko ata na mamo če ne pa se nardi tko da paše.

l.p.
imam blendo in imam pioneera. bom kr vse skupaj zamenjal in basta. samo pol ne vem kako bo z bluetooth-om? ja in kako se to nardi,da pase?
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

jah pač kable povežeš skupi spjkaš al neki,če si kolko tolko dobrer štromar si to lahko sma urediš.če ne pa pač kupiš tak konektro,ki bo pasalo ko ata na mamo,pa da bi ti bluetooth tud delal.

p.s. lahko pa tud povprašaš na avtoakstika.com,poveš točn model avtoradija in ti bojno mogoče bol vedli povedat ka nardit.
MrPetek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 576
Pridružen: Pe Mar 20, 2009 8:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Gorišnica

Če se ne dobi adapterja, potem rabiš shemo originalnih priključkov in shemo od pionerja, nato pa žice povežeš na taki način skupaj, da deluje in, da se po možnosti da kasneje nazaj vgradit originalni radio (v primeru prodaje avta).

LP
Odgovori
  • Informacija