Zadnje novice

P: Avtoakustika Rainbow el-c6.2, sub + amp

Če kupujete, prodajate avtoakustiko

P: Avtoakustika Rainbow el-c6.2, sub + amp

OdgovorNapisal/-a Jogador » Po Feb 15, 2021 10:28 am

Ob selitvi sem spet naletel na komplet avtoakustike, ki sem ga planiral montirat v 159, pa sem jo že z Bose dobil in nimam volje razdirat vsega pa raje prodam naprej, da mi ne nabira prahu doma.

Sprednji sistem je Rainbow 16,5 cm + tweet, z mini kretnicami, ki se res skrijejo kamorkoli za tapete (orig. link, klubski partner https://www.orangeaudio.si/avtozvocniki-rainbow-el-c6-2)

zraven je Rainbow 25 cm (mogoče je 30, nisem meril) bas v kompresijski škatli ter Crunch GTX4600 4- kanalni ojačevalec, na katerega sem vse skupaj vezal. Amp ima še možnost montaže wired upravljalnika, ki pa ga nisem nikoli montiral.

Zraven dam še set montažnega materiala (5m izoliranega aku kabla z varovalko, ground kabel, 5m izoliranega RCA kabla plus še kaj je zraven).

Montirano je bilo v avtu slabega pol leta, amp in bas odprta na max 30%, nastavljeno na max SQ brez distorzije, vse skupaj igra primerljivo s precej dražjimi sistemi, marsikaterega kar lepo prekaša (Bohemian Rhapsody postavi kocine pokonc :ylsuper: ).

Okvirna cena za vse skupaj je cca 240€, več pa na zs ali 051312749.
Jogador
Alfa Member
Alfa Member
Uporabniški avatar
Vozilo: 2010 159 SW jtdM 2.0

Vrni se na Avtoakustika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost