provokacije 2

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Binji predvidevam, da si mi ti brisal.
Kako za božjo voljo naj pride do spontane debate, če brišeš vse kar ima osnovo za intiligentno diskusijo.
Sicer pa lahko na podlagi omenjene raziskave z polovično gotovostjo trdim, da na drugi strani radirke sedi oseba, ki nima 100 pik.
Najlažje je brisati, eliminirati. Tako so delali tudi ne tako dolgo nazaj pri nas, ko so človeka, ki ni bil po volji režima preprosto spravili na drugi svet.
S strahom lahko ugotavljam, ko povežem civilne žrtve, ki si jih omenjal, zhagarjeve (brisane) grožnje in teroristični napad v Barceloni, da se lahko nekateri resno bojimo priti na kakšno alfa srečanje, da ne boš s svojim bussotom zapeljal kar med nas.
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

Ampak, zakaj ste vedno eni in isti glasni, in smetite po temah?
To me spominja na majhne kužke, ki vedno lajajo, da nase opozorijo...
Za božjo voljo in ljubi mir, pojdite raje pomagat ljudem v temah, ki postavljajo vprašanja glede svojih problemov [-o< pa seveda ne o čustvenih problemih #-o
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Banny sploh ni slaba ideja. Toda na forumu so tudi druge teme. In v tej se pise predloge za boljsi forum. Zadnjic sem ga napisal, pa je bil izbrisan. Pa se citiran je bil.
Ob primernem moderiranju bi bil tudi forum boljši. Tukaj so pa nekateri užaljeni, če nekdo poda njim nevšečno mnenje.

Dober selektor lahko iz povprecnih posameznikov naredi dobro ali celi odlicno ekipo. Bedak pa najboljsim igralcem polomi noge.
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

Osebno mi je čisto vseeno, kdo je "vodja" foramu/kluba, kdo komentira kaj, kdo kaj naredi...
Ter v spominu imam, da so nekaj časa nazaj iskali pomoč pri vodenju vsega tega. Predvidevam, da bi jim še vedno prišla prav kakšna roka. Ter ne samo iz strani kritik, kritizirat zna vsak.
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

alfasan napisal/-a:Binji predvidevam, da si mi ti brisal.
Kako za božjo voljo naj pride do spontane debate, če brišeš vse kar ima osnovo za intiligentno diskusijo.
Ker noben tvoj post v zgodovini foruma še ni bil osnova za inteligentno diskusijo. Ker sam niti nisi zmožen imeti inteligentne diskusije. In tudi če misliš, da si kdaj v življenju s kom imel inteligentno diskusijo je nisi imel.

Brišejo ti poste zato, ker ne rabijo niti biti kaj dosti inteligentni, da hitro opazijo tvoje neinteligentne in neizvirne provokacije - kar velja v bistvu skoraj za vsak tvoj post.

Tako da se nehaj cmerit in pritoževat.

Bo dovolj? :mrgreen:
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Lizard ti si tako infantilno sladek, da bi te kakšen belgijski politik z veseljem posvojil.
Zaklenjeno
  • Informacija