Neprimerna vsebina

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Evo, šefe že crknu. Zdej bo pa še ostalo pocrkalo... :mrgreen: :-({|=
Uporabniški avatar
DucAr
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: To Apr 06, 2010 6:31 pm
Kraj: Ljubljana

Damijan napisal/-a:Evo, šefe že crknu. Zdej bo pa še ostalo pocrkalo... :mrgreen: :-({|=
Ti bom jaz dal CRKNU. Človeška civilizacija se je pričela, ko so preminule ljudi v skupnosti pokopavali v grobove! Ti primitivec blesav, drži se macole, kaj bolj sofisticiranega je tebi itaq fata morgana.
Uporabniški avatar
legenda1979
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 587
Pridružen: Če Avg 21, 2014 5:41 am
Vozilo: AR 159 2.0 jtdm

DucAr napisal/-a:
Damijan napisal/-a:Evo, šefe že crknu. Zdej bo pa še ostalo pocrkalo... :mrgreen: :-({|=
Ti bom jaz dal CRKNU. Človeška civilizacija se je pričela, ko so preminule ljudi v skupnosti pokopavali v grobove! Ti primitivec blesav, drži se macole, kaj bolj sofisticiranega je tebi itaq fata morgana.
No no, počasi. Kot vidiš je bilo to napisano še preden je človek res umrl in je bili mišljeno sarkastično, vsaj jas tako razumem.
159 2.0 jtdm
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

No @legenda, vsaj eden ta teden, na katerega prihajajoča polna luna nima vpliva in še zna razmišljat!



DucAr napisal/-a:Ti primitivec blesav, drži se macole, kaj bolj sofisticiranega je tebi itaq fata morgana.
No, le drži se svojega nasveta!
Uporabniški avatar
DucAr
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: To Apr 06, 2010 6:31 pm
Kraj: Ljubljana

Ti prostak, sploh nisem odgovarjal na ta post, katerega navajaš, ampak, na onega o crkavanju. Nesramnež. To je lep primer slovenskega primitivizma in nevzgojenosti. Takih postov na primer na alfisti.net, da o ostalem svetu niti ne govorim ni in nikoli ne bo. Toliko o lepi njihovi, kockastih, o nekem rasističnem pevcu, kolindi,......O luni ne bom, ker sem na te astrološke finte neobčutljiv. To je le en tvoj primitivni dovtip, značilen za nemoč argumentiranega izražanja.
Me je res sram, da v moji dragi domovini pišejo(mo) samo še sarkazme. Tudi sarkazem ima neko mejo sprejemljivosti. Pisal si v času, ko je verjetno ( skoraj zagotovo ) pokojni že prestopil prag večnosti.
Te stvari jemljem zelo osebno, ker menim, da se s kulturnim izražanjem in obnašanjem kaže stopnja civiliziranosti družbe, v katero ta forum sodi. Sem prepričan, da se neke splošne civilizacijske vrednote tičejo tudi tega foruma. Navzlic temu, da je na nivoju neke delavnice, polepljene z obilo starih in aktualnih koledarjev z nazornim prikazom vseh ženskih čarov. Pa seveda petokrake in parole za domovino s titom naprej.
Peskovnik je vaš, Pax et Bonum.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Joj majstr dej ugasn se, vsak ki ma iq nad 10 je razumel kaj je mislil Damijan
Zaklenjeno
  • Informacija