Nastavek za izpuh

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

Tudi meni je že kar nekaj auspuhov zrihtal, vedno brez pripomb in kot sva se zmenila. Ga je pa treba vzeti malo z " rezervo"

LP
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

bass napisal/-a:
Jonas napisal/-a:@bass, hehe sej na podobno stvar sem jaz pri njemu naletel. Samo moras vedet, da ze v osnovi malo cuden.
Samo jaz sem tja prisel in se osebno z njim pogovarjal. Samo je sam videl, da sem po 2eh minutah njegovega egoisticnega sarkazma skoraj zgubil zivce in znorel, zato je tudi za njegovo dobro, svoj odnos spremenil.
Je cuden, ampak naredi kar dobro. Ga pa ne priporocam nekomu, ki ima vsaj podobno slabe zivce kot jaz.

LP
Ma jaz bi ga ozmerjal za vsa kolena za nazaj, dobro da nisem šel osebno tja poslušat njegovega pederisanja.
Mislim, kot da ima zlate nastavke za izpuh in on meni uslugo dela, če mi ga proda. BMK za njegove nastavke. Jebesh dobro delo pa kvaliteto, če je model lolek, ki misli, da je boga prijel za moda.
Meni je odnos 50% storitve, nekaj na pol pa nočem imeti. ;)
Tukaj te pa povsem podpiram. Odnos je zelo pomemben in osebno raje vozim k dražjemu mehaniku, ki se z menoj pogovarja na nivoju, ki mi je pripravljen tudi brezplačno kdaj svetovati in ki naredi tisto kar se dogovoriva. Ne prenesem važičev, neandertalcev, pametnjakovičev, ki na dolgo in široko hvalijo samo svoj hlev in svojo kobilo,... in lahko bi še našteval. Kot je nekdo že zapisal, konkurenca obstaja in pri takih se gladko obrnem ter nesem svoj cekin drugemu. Nazadnje sem lepo potegnil avto z dvigala nekem vulkanizrju in danes menjam gume pri kolegu, ki je sicer počasnejši, ampak zato korekten na vseh nivojih. Pa še za mnogo cenejšega se je izkazal :D.

lp
twister22
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: Pe Sep 15, 2006 11:23 pm

Hehehe, tudi jaz sem bil pri njemu.

Ko sem ga po telefonu klical sem se komi zmenu kdaj bi lahk prišel, da mi ta nastavek našvasa. Pol k sm bil tm je blo pa dost ql, sva se kr lepo pomenla medtem ko mi je montiral nastavek, še veselo sem si zmišljeval kako nej ga obrne, itd. Sicer je bil proti koncu že mal tečen, sam se ga je dalo krotiti. :lol:

Overall: Gerkšič je kr faca če se ti da mal ukvarjat z njim. Sam bi pa lahk mal garažo razširil, ker se ni glih fajn skoz una ozka vrata rikverc noter rint. :wink:

LP
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja saj kot clovek najverjetneje ni slab. Tudi kar se tice njegovega dela in cene, nimam pripomb. Lahko bi edino malo spremenil svoj odnos, ce hoce se dolgo ostat v tej dejavnosti.
Ce bi imeli vsi ljudje tak odnos, nevem kam bi prisli, po mojem juzno od juga. Ampak zato pa obstajajo kunkurencni ljudje in ce se tam kot stranka bolje pocutite, pojdite tja..

LP
Uporabniški avatar
Major9
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 794
Pridružen: To Jan 25, 2005 11:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domzale

lohk da ga je glih baba zdražla, pa se je mogu nad nekom znest :lol:
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Torej, še vedno iščem lep nastavek za na cev premera 55mm, okrogel ali ovalen za ugodno ceno, če kdo ve kje majo kaj takega diskretnega.
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

bass napisal/-a:Torej, še vedno iščem lep nastavek za na cev premera 55mm, okrogel ali ovalen za ugodno ceno, če kdo ve kje majo kaj takega diskretnega.
Lauš? Novak? Avtogalant stegne?
Uporabniški avatar
šafla
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 618
Pridružen: Če Dec 16, 2004 10:12 am
Vozilo: Hyundai Kona
Kraj: Kranj - okolica

bass napisal/-a:Torej, še vedno iščem lep nastavek za na cev premera 55mm, okrogel ali ovalen za ugodno ceno, če kdo ve kje majo kaj takega diskretnega.
Slika

takle je na moji 156, servis Cugelj iz Bitenj pri Kranju, cena z delom cca 50€
I'm back!
Uporabniški avatar
GhostP
Alfist
Alfist
Prispevkov: 351
Pridružen: To Feb 20, 2007 9:20 am
Kraj: LJUBLJANA

bass napisal/-a:Torej, še vedno iščem lep nastavek za na cev premera 55mm, okrogel ali ovalen za ugodno ceno, če kdo ve kje majo kaj takega diskretnega.
Mogoče kaj tukaj?
http://www.enaa.com/oddelki/mojAvto/dep ... pt_id=1105
Slika
Uporabniški avatar
patrulja
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 667
Pridružen: Po Jul 09, 2007 2:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ-koseze

ta gerksic na trzaski je zgleda dvignil ceno, saj mi je rekel za omenjen auspuh 35 evrov skupaj z delom.... torej ne 15....
Slika
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Zdaj sem menjal zadnji lonec in je nek nastavek "od dreka" - kot yugo. :oops:
Kje bi dobil kak lep ovalen nastavek, primerno velik za 155 -ko (zdaj je gor 10 x 4, 12,5 x 5,5 bi blo idealno :D ) ?
....pa cenovno ugoden.

edit by alro; 2.9 Prepovedano je pisanje v narečju ali slengu, potrudite se pisati v pogovornem slovenskem jeziku in ne v narečju ali slengu, katera nista razumljiva vsem uporabnikom.
Uporabniški avatar
blazz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 348
Pridružen: Po Nov 10, 2003 6:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

ALFA 159 SW....Let the dream come true! Samo hočem dva auspuha.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Zgleda precej ql... bi bil vreden premisleka :D

Pa je to za vse auspuhe? Al mogoče sam za bencinarje?
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Zgleda lepo, samo moje osebno mnenje je, da mora biti okrasek navarjen na izpuh in ne privijačen, to ni to. Cena je pa tudi kar zasoljena, za 50 EUR dobiš že cel lonec....
Uporabniški avatar
blazz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 348
Pridružen: Po Nov 10, 2003 6:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

TribesMan napisal/-a: Pa je to za vse auspuhe? Al mogoče sam za bencinarje?
V čem pa je razlika?
ALFA 159 SW....Let the dream come true! Samo hočem dva auspuha.
Odgovori
  • Informacija