vztrajnik ali kaj?

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
pinny
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 120
Pridružen: To Apr 08, 2008 1:46 pm
Kraj: Šoštanj

V eni drugi temi je nekdo omenil besedo vztrajnik, da je morda to krivo ker pri speljevanju avto potrese oz. zasucka. Imam nekako podoben problem, pa mi nekdo tudi to omenu da bi lahko bilo. Pri meni pa recimo k spelem počasi se čuti kot da bi mi nekej zavibriralo nekje, potem recimo se isto sliši oz. čuti če se pelem počasi pa pritisnem malo gasa pa spustim, kot bi nekej zavibriralo oz. kot bi se nekaj malo ''zazibal'' naprej nazaj, pa tud ko prestavlam iz brzine v brzino mi nekej ne štima, tk k bi nekej 'na rodo'' šlo skupej. Pa zadne čase opažam tudi, da ko pustim avto malo dlje časa pri miru, recimo da se en dan ne vozim, pustim avto parkiran v 1. brzini, in potem k hočem dat v rikverc gre to na trdo. Kot recimo zarad mraza ko gre na začetku prestavljanje malo bolj na trdo dokler se vse ne zagreje, no sj tko je blo pr mojem starem bravotu.
Zanima me vaša mnenja kaj bi po vašem lahko to bilo. Sej avto sem že imel na servisu pa pravjo da to verjetn ni vztrajnik, pravjo da to pride do neke zračnosti da je to kao normalno, sm men se pa le zdi da pr novem oz. dobro leto pa pou starem avtu tega še neb smel bit. Sj so rekl do kdaj še mam garancijo, tk da sm jim kr reku da do tedi ima da zrihtajo. Pač zanima me še kakšno vaše mnenje da vidim kaj bi še lahko blo.
Uporabniški avatar
dnovak24
Alfist
Alfist
Prispevkov: 347
Pridružen: Sr Apr 29, 2009 3:15 pm

za take stvari imaš garancijo, pelji jim ga tja, naj ti dajo nadomesten avto in ti naj zrihtajo. Saj so pa uni strokovnjaki.... Čakajo, da ti steče garancija nato pa bodo menjavali del za delom ti pa pejdi po evrote. Zakaj bi tle ugotalal kaj je narobe, če bi že lahko imel zrihtano. Ali tudi sam čakaš, da ti steče garancija?

Mal bol ostro orgiraj, drugače si oplel. :D
Slika
Odgovori
  • Informacija