Servis Strajnar

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
roadking
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: Če Nov 20, 2003 11:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Moje izkusnje z Strajnarjem.....na zacetku ni blo vse tko k bi moglo bit, sedaj pa morem rect da mi nardi vse uredu, cenovno ugodno, v uglednem casu...Z moje strani in z mojih izkusenj je OK. V zadnjih stirih letih me ni razocaral oz. nimam nobene negativne pripombe, samo pozitivne. Zame se ej dozdej zmeri potrudu!
Jeep Cheeroke 4.0 Laredo
alfa 156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 78
Pridružen: Ne Jul 04, 2004 8:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana ok.

Vse to kar berem je velika žalost. Da moraš nekoga poznat, da ti uredi v redu in podobno. Beda.
Npr. pri Veitu nimaš nikdar takega občutka. Bil sem pri Nordu pa je tudi ok.
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

alfa 156 napisal/-a:Vse to kar berem je velika žalost. Da moraš nekoga poznat, da ti uredi v redu in podobno. Beda.
Npr. pri Veitu nimaš nikdar takega občutka. Bil sem pri Nordu pa je tudi ok.
Na žalost po večini tole drži :x sploh tale boldan tekst.

Zato pa jaz vozim nikamor drugam kot v Italijo :wink: pa me nobeden niti pod razno ne prepriča da obstaja vsaj približno dober servis v bližini.

p.s. res dober servis je imel pred časom tastar Selan in ni bilo Alfista ki bi ga prehvalil =D>
Lp G.A.
Uporabniški avatar
akhaab
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 216
Pridružen: Ne Mar 28, 2004 9:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lj-center

Giorgio Armani napisal/-a: p.s. res dober servis je imel pred časom tastar Selan in ni bilo Alfista ki bi ga prehvalil =D>
res je. tastar selan se pocas spreminja v urbano legendo :)
sapere aude
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

A ta mlad je pa že zaprl štacuna a ne! menda je bil en tak tič k o Strajnar, ki tudi ne bo več dolgo nategoval folka!
Slika
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Selan je zaprl že zdavnaj.. zdaj dela na homologaciji v LJ na LPPju :)
stieber
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 232
Pridružen: Če Okt 16, 2003 1:41 pm

Dokler se ni Veit ponesrečil z motorjem, je bil servis tam ibrkulj. Kako je zdaj s tem, pa ne vem.
Slika
alfa 156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 78
Pridružen: Ne Jul 04, 2004 8:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana ok.

Še bolj kul, verjemi. On se mi ni nikoli dopadel. Me je tudi hotel v nekaj prepričati, kar sploh ni držalo.
Uporabniški avatar
Kemo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 383
Pridružen: So Dec 16, 2006 6:39 pm
Vozilo: 156 SW GTA
Kraj: Ljubljana

No, da malo oživim temo. Po vsem prebranem mi sedaj sploh ni jasno kaj naj naredim. Drug teden imam namen peljat avto k Strajnarju, da mi zamenja variator. Osebno ga ne poznam prav dobrov zato ???... Malo sem spraševal glede cen menjave variatorja tudi na drugih (predvsem splošnih - ne alfa) servisih in skoraj polovica mehanikov sploh ni vedela kaj to je! Zato me zanima preden avto odpeljem oz., ko ga prevzamem na kaj moram bit pozoren, da bom videl, če me je tip slučajno nategnil in mi ni v avto vtaknil neke sumljive robe, ki bo čez X kilometrov šla zopet k vragu. Kakršnakoli mnenja zaželjena. :-k

LP
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Čudim se, da po vsem prebranem še vedno nameravaš pelat avto tja... #-o
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Ali je kaj narobe z vami? Ste morda pogledali naslov teme....niste....morda bi bilo pametno to storiti preden pišete OFF TOPICE v tri krasne o raznih Janezih, Lojzetih, Tončkih, balončkih itd. Vsak naslednji OFF TOPIC po brisan in uporabnik bo dobil izlet v banovce.

Lp
Uporabniški avatar
miljenko
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 41
Pridružen: Ne Feb 22, 2004 7:00 pm
Kraj: Ljubljana

:D Kakšna je zdaj situacija pri Strajnarju? :?:

A ma kdo bolj frišne izkušnje. Zasledil sem, da daje članom popust!!

Bliža se čas, da svojo GT-jko pelam malo na servis. Za vse info bom s fulom hvaležen!

:P LP 8)
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

nino0880 napisal/-a:
veloce napisal/-a:Katastrofalen servis, obup, nategnejo te, kjer je možno in še kaj. Resnično, ne lažem. Meni je prodal menjalnik, za katerega je trdil, da je obnovljen, pa sploh v resnici ni bil, pa še bi lahko razpravljali. Sej ti lahko povejo še ostali tu na forumu.

Upam, da se moj post ne bo brisal, ker govorim samo resnico.
Se strinjam z veloce, sam ni katostrofalno je pa že blizu. Mi je kao zamenju armotizerje pa k sem šou menjat gume sm vidu da so še stari gor :? tko da mam bolj ali manj No comment
bolj ali manj podobno, detajli niso pomembni

*res je pa da ze dolgo dolgo solgo nisem sel blizu - ce hoces da je dobr nareto moras narest sam, zalostno a resnicno(pod pogojem da znas narest sevede!)
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Hm....jest mu "zaupam" vse tri lubice šraufat in nimam težav.
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

jst sem bil ze ene parkrat tam za kake malenkosti, pa ni blo problemov. Zmenil sem se, da poklice, kaj je, pa mi pove, pol pa jst recem ja al pa ne... Je pa res, da za vsak problem presurfam kaki dan, da vidim mozne vzroke, da me pol noben ne more nategnit... fejst :)
Je pa res, da bi lahko si malo vec casa vzel za pogovor ter poslusaj, laj je narobe, pa si to se zapisal. Sam to pa je problem pri vseh serviserjih, ne samo tle.
Odgovori
  • Informacija