Cviljenje zavor?

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Mislim res so legende na servisu, da ti povejo da na avtu za 7mio+ morajo bremze cvilit. #-o

Hja da 145 1.4TS nimajo diskov zadaj niti ni tako zabavno.pa še spredne bremze se pri malo hitrejši vožnji zelo rade pregrevajo.nisem ziher kere ploščice so gor ampak cvilijo pa ne :wink: razmišljam da bi šel menjat sprednje diske,čeljusti...z nečim bolj konkretnim.a mi lahko kdo pove koliko bi prišel komplet brez dela(približno seveda).
vem da je bolj švoh avtek samo raj skeširam malo več za bremze kokr pa da cel avto popravljam :|
lp
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

vuso napisal/-a:Mislim res so legende na servisu, da ti povejo da na avtu za 7mio+ morajo bremze cvilit. #-o

Hja da 145 1.4TS nimajo diskov zadaj niti ni tako zabavno.pa še spredne bremze se pri malo hitrejši vožnji zelo rade pregrevajo.nisem ziher kere ploščice so gor ampak cvilijo pa ne :wink: razmišljam da bi šel menjat sprednje diske,čeljusti...z nečim bolj konkretnim.a mi lahko kdo pove koliko bi prišel komplet brez dela(približno seveda).
vem da je bolj švoh avtek samo raj skeširam malo več za bremze kokr pa da cel avto popravljam :|
lp
Dobiš Brembo diske po 12k komad,pa ate pakne za okoli 14k par!
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

vuso napisal/-a:Mislim res so legende na servisu, da ti povejo da na avtu za 7mio+ morajo bremze cvilit. #-o
:|
lp

Če hočeš, da se po tiho ustavlja, si kupi čoln. Ne štekam, zakaj bi blo to nekaj tako motečega. Na mojem avtu cvilijo, na a8 cvilijo, octavii 05l cvilijo.... po moje na vseh avtih jih mamo. Pa se mi to ne zdi nekaj čudnega.

Pa na 3835 - MB tudi :mrgreen:
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

przlend napisal/-a:
vuso napisal/-a:Mislim res so legende na servisu, da ti povejo da na avtu za 7mio+ morajo bremze cvilit. #-o

Hja da 145 1.4TS nimajo diskov zadaj niti ni tako zabavno.pa še spredne bremze se pri malo hitrejši vožnji zelo rade pregrevajo.nisem ziher kere ploščice so gor ampak cvilijo pa ne :wink: razmišljam da bi šel menjat sprednje diske,čeljusti...z nečim bolj konkretnim.a mi lahko kdo pove koliko bi prišel komplet brez dela(približno seveda).
vem da je bolj švoh avtek samo raj skeširam malo več za bremze kokr pa da cel avto popravljam :|
lp
Dobiš Brembo diske po 12k komad,pa ate pakne za okoli 14k par!
Ja to niti ni tak strošek.bolj me skrbi koliko pridejo čeljusti :|
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Italjan napisal/-a:
vuso napisal/-a:Mislim res so legende na servisu, da ti povejo da na avtu za 7mio+ morajo bremze cvilit. #-o
:|
lp

Če hočeš, da se po tiho ustavlja, si kupi čoln. Ne štekam, zakaj bi blo to nekaj tako motečega. Na mojem avtu cvilijo, na a8 cvilijo, octavii 05l cvilijo.... po moje na vseh avtih jih mamo. Pa se mi to ne zdi nekaj čudnega.

Pa na 3835 - MB tudi :mrgreen:
Ne rabiš čolna,pa tudi a8 in škoda niso alfa in hvala bogu!Nabavi brembo,pa boš poslušal cviljenje gum in ne bremz!
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Nebi rad odpiral nove teme in me zanima koliko bi prišel brembo komplet za 145-ko 1.4 TS.diski so 12komad pa pakne so okol 14.zanima me še strošek ostalih stvari.
hvala in lp :wink:

p.s. prosim brez: na tok švoh avto.... :wink:
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

vuso napisal/-a:Nebi rad odpiral nove teme in me zanima koliko bi prišel brembo komplet za 145-ko 1.4 TS.diski so 12komad pa pakne so okol 14.zanima me še strošek ostalih stvari.
hvala in lp :wink:

p.s. prosim brez: na tok švoh avto.... :wink:
Sploh ti ni potrebno menjati zavornih čeljusti,samo diske in ploščice zamenji!Torej ti ostane še montaža cca 15k!
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

jaz sem na svojo 145 1.4TS dokler sem jo še imel, dal gor original diske in ploščice in je zadeva špilala 100%. Tudi sam sem bil skeptičen, ker mi je serviser predlagal to rešitev, ampak učinek je zelo dober
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Koliko stanejo diski za 147 in sicer kakšni navrtani ali narezani????


BTW: ne cvili mi več, smo pobrusili rob na disku. :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
vuso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne Okt 10, 2004 5:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

przlend napisal/-a:
vuso napisal/-a:Nebi rad odpiral nove teme in me zanima koliko bi prišel brembo komplet za 145-ko 1.4 TS.diski so 12komad pa pakne so okol 14.zanima me še strošek ostalih stvari.
hvala in lp :wink:

p.s. prosim brez: na tok švoh avto.... :wink:
Sploh ti ni potrebno menjati zavornih čeljusti,samo diske in ploščice zamenji!Torej ti ostane še montaža cca 15k!
Eh zmontiral bomo že doma 8)
Ja čeljusti me vseen matrajo, k tko fajn zgleda un rdeč brembek :D
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

JAz sem zdaj zmenjal komplet vse diske z Brembo MAX!

Bomo videli, kako bo to špilal.
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Teo napisal/-a:Koliko stanejo diski za 147 in sicer kakšni navrtani ali narezani????


BTW: ne cvili mi več, smo pobrusili rob na disku. :D
Za 147,katera mašina?Mislim,da imaš diske 286mm,tako,kot jez in bi te prišlo 14k!
Ne kupuj narezane al pa navrtane,ker ti ne bodo nič prijele dokler so mrzle!Ti so za dirke,al pa za avtomobile,kateri so 2*močnejši od tvojih!Pol moraš pa še upoštevati posebne ploščice!Torej narezanih ne!
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

vuso napisal/-a:
przlend napisal/-a:
vuso napisal/-a:Nebi rad odpiral nove teme in me zanima koliko bi prišel brembo komplet za 145-ko 1.4 TS.diski so 12komad pa pakne so okol 14.zanima me še strošek ostalih stvari.
hvala in lp :wink:

p.s. prosim brez: na tok švoh avto.... :wink:
Sploh ti ni potrebno menjati zavornih čeljusti,samo diske in ploščice zamenji!Torej ti ostane še montaža cca 15k!
Eh zmontiral bomo že doma 8)
Ja čeljusti me vseen matrajo, k tko fajn zgleda un rdeč brembek :D
Sem se se pozanimal,koliko bi te prišel tisti rdeč brembek!72k!!
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Damijan napisal/-a:JAz sem zdaj zmenjal komplet vse diske z Brembo MAX!

Bomo videli, kako bo to špilal.
Kaj pa ploščice?Katere?
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

przlend napisal/-a:
Damijan napisal/-a:JAz sem zdaj zmenjal komplet vse diske z Brembo MAX!

Bomo videli, kako bo to špilal.
Kaj pa ploščice?Katere?
Kupil sem Ferodo, ampak so pol na servisu ugotovil, da niso prave. Moram zdej vprašat, katere so sploh čeljusti gor. Kolikor sem včeraj videl, naj bi bilo od Q4-ke.
Odgovori
  • Informacija