Uradni servisi

Tehnična vprašanja, ki se dotikajo različnih modelov

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
dom
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 598
Pridružen: Pe Dec 24, 2010 8:58 am

Iz Vrhnike Avtotrade
Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910
Piki
Alfist
Alfist
Prispevkov: 383
Pridružen: Pe Dec 01, 2006 7:59 pm
Vozilo: AR 156 SW 2.4 JTD 10V
Kraj: Ljubljana

alesdrolec napisal/-a:na hitro... Veit.. bejž stran!
Daj povej kaj več, kaj se ti je tam zgodilo ? Kritika brez utemeljitve je brezveze enako velja za Verona...
Zadnjič spremenil Piki, dne To Okt 09, 2012 7:46 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
dzuko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 697
Pridružen: So Feb 27, 2010 9:59 pm

Povsod kjer delajo "delavci" za 600 eur je zame podn, ker je pač to služba, ko je ura grejo domov in to je to.

Ko avto ni več v garanciji, ga jaz nikoli ne bi peljal na servis, kjer šef ne šraufa tudi sam avtomobilov.
Uporabniški avatar
AR Junior
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 179
Pridružen: Pe Jan 01, 2010 9:26 am
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDM
Kraj: Ljubljana

Včeraj sem naredil mali servis pri Avtotrade Vrhnika. Glede na prejšnji servis se je podražil tako material kot tudi delo. Delo je bilo opravljeno korektno. Olje Motul pa sem prinesel s sabo.


Slika
ALFA ena in edina!!!!
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Če bi bil član kluba, bi bil znesek nižji...
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

A filter goriva so ti pa zlat notr dal?
Uporabniški avatar
shark13
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 167
Pridružen: To Jun 04, 2013 6:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: trbovlje

lep racun
mislim da bi pri navadnem (nepoblascen) serviserju dal cca 70-80e + olje
Uporabniški avatar
AR Junior
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 179
Pridružen: Pe Jan 01, 2010 9:26 am
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDM
Kraj: Ljubljana

mihecmiha napisal/-a:A filter goriva so ti pa zlat notr dal?
Sem šel preverjat cene na ebay in je cena original filtra ista, medtem ko je cena neoriginalnega filtra skoraj 50% nižja.
ALFA ena in edina!!!!
Uporabniški avatar
AR Junior
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 179
Pridružen: Pe Jan 01, 2010 9:26 am
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDM
Kraj: Ljubljana

shark13 napisal/-a:lep racun
mislim da bi pri navadnem (nepoblascen) serviserju dal cca 70-80e + olje
Poznaš koga, ki je dober in zanesljiv? Mi koga priporočaš(Ljubljana z okolico) Z veseljem grem k serviserju, ki mi naredi servis 50% ceneje, če poservisira dobro in pošteno. Dokler ga ne najdem bom pač hodil k preverjenenu pooblaščencu pa če tudi dam kak € več.
ALFA ena in edina!!!!
Urbi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 257
Pridružen: Če Avg 04, 2011 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Škofja Loka

shark13 napisal/-a:lep racun
mislim da bi pri navadnem (nepoblascen) serviserju dal cca 70-80e + olje
Ne mislim nobenega branit ali zagovarjat... samo po mojih izkušnjah sodeč je trenutno navedeni servis cenejši od nepooblaščencev kamor sem jaz prej vozil avtomobile. Zakaj? Prva je sigurno ta da na navedenem servisu računajo operacije in ne delavne ure! Druga prednost ki jo jaz vidim je ta da avto PREGLEDAJO, med tem ko pri nepooblaščencih te vpraša kaj ti zamenjam in to je to, konec njegovega dela... preventivno kaj pogledati - španska vas.

lp
Uporabniški avatar
shark13
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 167
Pridružen: To Jun 04, 2013 6:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: trbovlje

tudi jaz nebom nikogar zagovarjal, vendar iz lastnih izkusenj vem, da pri pooblascenih serviserjih ne smes biti v delavnici ko ti servisirajo avto, pri nepooblascenih pa si lahko (moje izkusnje).
poznam pa tudi kar nekaj fantov ki delajo na pooblascenih servisih in imajo cudezno veliko in poceni olja in tudi druge razne dele za prodat.

ar junior- edinega serviserja (imajo tudi trgovino) v ljubljani, ki ga poznam je avtoimport, lastnik je italian, sef je pa tudi pristas alf in ima pa tudi 166-ko, tam dela moj kolega (trgovec), kaksne imajo tam cene sevisnih ur sicer nevem, vem pa da se da dobit marsikaksen rezervni del ceneje kot kje drugje
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Jaz sem na pooblaščenem servisu pri nas lahko bil vedno zraven, mi ni nihče nikoli nič rekel.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

alfa_samec napisal/-a:Jaz sem na pooblaščenem servisu pri nas lahko bil vedno zraven, mi ni nihče nikoli nič rekel.
To da te na uradnem servisu puatijo v delavnici da si lahko zravn je ze prava redkost,ali pa seveda ce koga poznas in te pusti da si zravn. Drugace so te trenutki bol kot ne izjema.
Urbi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 257
Pridružen: Če Avg 04, 2011 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Škofja Loka

shark13 napisal/-a:tudi jaz nebom nikogar zagovarjal, vendar iz lastnih izkusenj vem, da pri pooblascenih serviserjih ne smes biti v delavnici ko ti servisirajo avto, pri nepooblascenih pa si lahko (moje izkusnje).
poznam pa tudi kar nekaj fantov ki delajo na pooblascenih servisih in imajo cudezno veliko in poceni olja in tudi druge razne dele za prodat.

ar junior- edinega serviserja (imajo tudi trgovino) v ljubljani, ki ga poznam je avtoimport, lastnik je italian, sef je pa tudi pristas alf in ima pa tudi 166-ko, tam dela moj kolega (trgovec), kaksne imajo tam cene sevisnih ur sicer nevem, vem pa da se da dobit marsikaksen rezervni del ceneje kot kje drugje
Jaz sem vedno zraven... seveda pa pogledaš da se ne "valjaš" komu pod nogami.

lp
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

shark13 napisal/-a:tudi jaz nebom nikogar zagovarjal, vendar iz lastnih izkusenj vem, da pri pooblascenih serviserjih ne smes biti v delavnici ko ti servisirajo avto, pri nepooblascenih pa si lahko (moje izkusnje). ...
Po zakonu si vedno lahko poleg, ker v nasprotnem primeru se to smatra, če jih prijaviš, kot odtujitev tuje lastnine. Je pa res, da ti morajo oni potem priskrbeti vso ustrezno varnostno opremo in te seznaniti s postopki. ;)
Odgovori
  • Informacija