Vehicle Protection System Not Available

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
ZiPi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 126
Pridružen: Če Jul 10, 2008 4:14 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW Ti
Kraj: Celje
Kontakt:

Kako se pa sname to stikalo?
saso11
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 69
Pridružen: Če Nov 14, 2013 4:05 pm

Skloni se pod armaturo in poglej nad pedala. Mislim da je brez vijakov prirjeno. Na eni strani je zataknjeno z ušeskom na drugi pa nasajeno na "smrekico" kar moras najprej snet.
Poglej na prvo sliko na zgornji strani te "zadeve".
Na desni je ušesek na levi pa smrekica. Obvezno snemi najprej smrekico nat povleci da snames še iz ušeska. V nasprotnem primeru boš ušesek zlomil in ti ta zadeva ne bo več stala na nosilcu.
sajer
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 183
Pridružen: Ne Jun 06, 2010 7:24 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Grosuplje

Pri meni je problem sledec,sklopka se obcasno ne vrne do konca nazaj,po par cm ostaja not.Ko je v takem polozaju mi prizge lucko za volan(verhicle...).Nato samo ruknem pedal od sklopke in ta skoci nazaj takrat se tudi ugasne lučka.

Ce avto ugasnem ko gori lucka ozeroma ko pedal sklopke ni v pravilnem položaju,ko hocem avto vzgati le s stisjeno sklopko mi le ta noce vzgati izpise imenjeno napako,vendar ko stisnem se zavoro ta normalno uzge.
Pri meni je problem le v sklopki ki se obcasno ne vrne do konca nazaj,ne vem pa se vcem je problem da se ne vrne.
Uporabniški avatar
ZiPi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 126
Pridružen: Če Jul 10, 2008 4:14 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW Ti
Kraj: Celje
Kontakt:

Zrihtal :D ko sem razdiral armaturo da sem zrihtal klima enoto, kabla čitalca (ključavnice) nisem dovolj vtaknil, jeziček se ni zaskočil :roll:
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Pozdravljeni,

tudi meni se je pojavil napis VPSNA. Kako ste rešili težavo, namreč dva dni je pomagalo volan dvigovati in spuščati, sedaj tudi to ne pomaga.

Hvala ter lep pozdrav.
Slika
Odgovori
  • Informacija