Je kdo šel iz 166 na 159?

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
tha_man
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Sep 04, 2005 6:22 pm
Vozilo: Alfa 146 1.6 TS, Grande Punto 1.4 T-Jet, MX-5 2.0 RC

Hehe kera drama :) Te čist razumem Pepsi, jaz sem si pred slabim letom ogledoval 156-ke, sicer ne tako podrobno kot ti, ampak sem vseeno kmalu razvidel stanje Alf pri nas... Bivšo 146 je blo še kar enostavno kupit, ker so bile moje zahteve in cena precej nižje kot sedaj, za 10k+ evrov pa hočem malo bolje ohranjen avto. To je bil tudi eden od glavnih razlogov, da sem se na koncu odločil za novega, čeprav je to, podobno kot pri tebi, pomenilo drugo znamko. No, sicer mi je bil GP itak druga izbira, pa še opremil sem si ga lahko po svojih željah.

Ja, treba bo it na oglede. Če je stanje 166 res tako kot pravite, bom verjetno res počakal na 159, ker nimam dovolj potrpljenja za te stvari. Že nov avto je dovolj težko kupit, kjer se lahko vse zmišljušeš kakor hočeš...

Bomo videli kaj bo prinesla pomlad.
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Če si želiš lepe 166 ter ti je ok bencinar je Dragotova daleč najboljša izbira :wink:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

tha_man napisal/-a:Hehe kera drama :) Te čist razumem Pepsi, jaz sem si pred slabim letom ogledoval 156-ke, sicer ne tako podrobno kot ti, ampak sem vseeno kmalu razvidel stanje Alf pri nas... Bivšo 146 je blo še kar enostavno kupit, ker so bile moje zahteve in cena precej nižje kot sedaj, za 10k+ evrov pa hočem malo bolje ohranjen avto. To je bil tudi eden od glavnih razlogov, da sem se na koncu odločil za novega, čeprav je to, podobno kot pri tebi, pomenilo drugo znamko. No, sicer mi je bil GP itak druga izbira, pa še opremil sem si ga lahko po svojih željah.

Ja, treba bo it na oglede. Če je stanje 166 res tako kot pravite, bom verjetno res počakal na 159, ker nimam dovolj potrpljenja za te stvari. Že nov avto je dovolj težko kupit, kjer se lahko vse zmišljušeš kakor hočeš...

Bomo videli kaj bo prinesla pomlad.
Če boš rabil pomoč povej bom šel s tabo kaj pogledat. Predvidevam, da me bodo šverkoti veseli, saj sem že parim razbil razno razne iluzije pri prodaji enem pa sem tudi povedal da s takim odnosom ne bo nikoli nič zaslužil (pridem gledat avto, pa mi razlaga da prodaja ker so alfa jajca =D> , res multitalent za prodajo treba Davida poklicat če rabi koga za prodajo) :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

AR164TB napisal/-a:
Pepsi napisal/-a:
Se pa z veseljem spomnim sedaj na zgodbo o tem kako je Drago prodajal 164, kar nekaj časa in za vsem nedoumljivo ceno. No na koncu je šla za tisto ceno kot je hotel, avto pa še danes dela in zgleda kot nov po slikah sodeč :)
Ja res je,12 let staro 164-ko 2.0 turbo sem prodajal 15 mesecev in doživljal posmeh tudi na tem forumu.Za Novo leto sem prejel preko foruma ZS od kupca moje bivše ,z voščilom za Novo leto in seveda je napisal tudi nekaj o avtu.Brez problemov,še vedno izredno zadovoljen,avto ima sedaj 111.000 km.

Da pa se bo posmeh na forumu lahko ponovno začel ,še preden bom začel prodajati mojo 166-ko,naj napišem okvirno ceno zanjo.
Se pravi 3.0 v6,letnik 2002,prevoženih 105.000 km,z vso možno(takratno)opremo ,ja, cena bo tam nekje okrog 10.000 EUR.Pa tudi,če jo bom spet prodajal 15 mesecev,vsak avto ima svojega kupca.
Slika
A je bil na zadnjih levih vratih narejen preliv?
Najbrž ni senca okolice, ker je na obeh fotkah vidna razlika v odtenkih?
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

šele zdaj se je tudi meni tako zazdelo,malo temnejše so ane :? no saj ni važno,zgleda zelo lepa
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6837
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Če te zanima, kaj je z Dragotovo Alfico, malce pobrskaj po forumu in odkil boš, da je bila barvana zaradi kamenčkov in prask: viewtopic.php?p=98804&highlight=hauba#98804
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

El Barto napisal/-a:Če te zanima, kaj je z Dragotovo Alfico, malce pobrskaj po forumu in odkil boš, da je bila barvana zaradi kamenčkov in prask: viewtopic.php?p=98804&highlight=hauba#98804
Me ne zanima.
Sem samo preverjal, če še dobro vidim in kaj opazim tudi iz fotke.
sasop
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 30
Pridružen: To Nov 13, 2007 2:28 pm

Evo, jaz pa imam AR 166 2.4 MJ. Kupil sem jo 1,5 leta staro, ko je imela 55 tisoč KM. Avto je redno servisiran pri Stepančiču, ima vso opremo, usnje, navigacijo, 17 col, nove gume, nekarambolirn, brez praske, skratka 1a, ima 170.000 km sedaj, vozim jo skoraj izključno na AC, dnevno 200 kimlometorv.... Jo dam za 11.000 eur.

Kupil pa bom 159 2.4 MJ (karavan), ker je novejša, verjamem, da ima boljšo varnostno opremo, pa tudi lepša je (TI). Dvomim pa, da je veliko boljša.
saso
Odgovori
  • Informacija