AR Brera 3.2 vs AR 156 GTA 3.2

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Zaklenjeno
Denis 159
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: So Apr 04, 2009 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sevnica

še to sm pozabu povedat..d js v življenju po moje ne bom nikol tok avtu zamenju k Ozi hehe :mrgreen:
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Denis 159 napisal/-a:še to sm pozabu povedat..d js v življenju po moje ne bom nikol tok avtu zamenju k Ozi hehe :mrgreen:
V to tudi jaz močno dvomim, ker kot takšen, ki ima pri 21 letih že 159, se nikoli neboš vozil z šajtrngami za 100k SIT okoli kot sem se jaz moral :wink:
Zadnjič spremenil Ozi, dne Sr Jun 17, 2009 3:32 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

In kar priznej Ozi da včasih prav pogrešaš kakšno takšno šajtrgo, pr kateri sploh ne veš kerga leta je bil olje menjan pa še kr laufa in užge ko puška :) :)
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Kamot priznam :mrgreen: da smo na jasnem drugače - šajtrnge sem zato napisal, ker imam zdaj huh 20 avto mislim v moji lasti. Zadnji 3je so bili samo res superca napram ostalim. Ostale sem pa bolj kot ne šravfal razen prvega avta, ki je bil tip-top, ampak sem ga razbil #-o

Vmes je bilo vse od BMW, Renault, Suzuki, Fiat, Alfa, Honda,....tako, da ni tukaj samo Alfa mišljena. Je pa tako, da razen pri 155 1.8TS sem moral kar veliko na teh italijanskih vozih postoriti napram ostalim. Bi pa takoj imel še kot 2i avto kakšno 75 spet :mrgreen: samo tokrat nebi bila 1.6IE :lol:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Ozi napisal/-a: V to tudi jaz močno dvomim, ker kot takšen, ki ima pri 21 letih že 159, se nikoli neboš vozil z šajtrngami za 100k SIT okoli kot sem se jaz moral :wink:
S tem stavkom pa mislim, da si malce pretiraval, se ti ne zdi.....malo pomisli na kaj ciljam :wink:

In ne se takoj počutiti ogroženega, ker če lahko ti kako pikro komu spustiš jo lahko tudi nazaj dobiš, se ti ne zdi tako.

Pa v prihodnje brez vroče krvi :wink:
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Sem napisal kaj žaljivega ali neresničnega? Ok....v njegovo prihodnost ne vidim, ampak če si z 21 leti lahko privošči 159 potem dvomim, da bo kdaj pristal na jajcah za 100k SIT in potem te menjaval za jajce itd.

Sicer pa ker je prihodnost nejasna se lahko tisti moj post preskoči in je zadeva rešena.

ps. na kaj že ciljaš? :roll:
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Ozi napisal/-a:Kamot priznam :mrgreen: da smo na jasnem drugače - šajtrnge sem zato napisal, ker imam zdaj huh 20 avto mislim v moji lasti. Zadnji 3je so bili samo res superca napram ostalim. Ostale sem pa bolj kot ne šravfal razen prvega avta, ki je bil tip-top, ampak sem ga razbil #-o

Vmes je bilo vse od BMW, Renault, Suzuki, Fiat, Alfa, Honda,....tako, da ni tukaj samo Alfa mišljena. Je pa tako, da razen pri 155 1.8TS sem moral kar veliko na teh italijanskih vozih postoriti napram ostalim. Bi pa takoj imel še kot 2i avto kakšno 75 spet :mrgreen: samo tokrat nebi bila 1.6IE :lol:
Kot prvo...samo omenjam, da me zanima, da mi ne bos spet pisal ZS da sem cuden.

Pa kaj si ti Ozi kak tajkun. Pri 23 letih si imel ze 20 avtov....to je drug avto, vsake 3 mesece :shock: Verjamem da niso bili novi...razen zadnjih 2.

Pa da ne bos spet mislil da se kaj spravljam nate. Niti ni misljeno to kot zalitev ali karkoli negativnega! Samo mi res ni jasno kako lahko tako hitro menjas avte...pa od kje ti denar. Sej vem da je tvoja stvar...sam... :oops: Svaka ti cast.

Aja pa se opravicujem za OFF :?
LP
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Saj je napisal da so bili avti po nekaj 100.000 sit.
Tudi sam sem od začetka menjal avte na par mesecev, kakega razbil, kak je crknil, kak mi ni bil zanimiv, pa sem malo probaval. Seveda so bile cene avtov od 50.000 sit pa tam do 200.000sit takrat.
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Creed napisal/-a:
Kot prvo...samo omenjam, da me zanima, da mi ne bos spet pisal ZS da sem cuden.

Pa kaj si ti Ozi kak tajkun. Pri 23 letih si imel ze 20 avtov....to je drug avto, vsake 3 mesece :shock: Verjamem da niso bili novi...razen zadnjih 2.

Pa da ne bos spet mislil da se kaj spravljam nate. Niti ni misljeno to kot zalitev ali karkoli negativnega! Samo mi res ni jasno kako lahko tako hitro menjas avte...pa od kje ti denar. Sej vem da je tvoja stvar...sam... :oops: Svaka ti cast.

Aja pa se opravicujem za OFF :?
LP
Tole pa tudi mene zanima, ker če recimo novega Bravota po 5-ih mesecih prodaš, pol al dnar sereš al ga pa sere nekdo drug za tebe.
Kaj me moti na moji Alfi?
Pravzaprav nič drugega kot zavistni pogledi lastnikov drugih znamk, ki jim je Alfa všeč, a si je ne upajo imeti.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Kako ste me pa sedaj nasmejali :rofl: zanimivo je kako vas vedno zanima od kje komu denar :lol: vem na kaj ciljate, ampak nebo štimalo :lol:

In ja Creed kot sem napisal in ti je Alan obrazložil.

Po prvem avtu sem nabavil avto za takratnih 80k SIT in ga po 2 mesecih zamenjal. Vzrok huh, ko bi še imel sliko mi nebi bilo treba pisat. Razbit, kit pokal po strehi in havbi, sinhroni fuč,...in kdo bo kupil takšen avto od mulca? Seveda je edina opcija zamenjati za podobna jajca pri katerih pa še ne veš kaj te čaka :doubt: in to se samo stopnjuje....

Od kje meni sedaj denar? Delam :wink:

k****, če vas tole zanima potem pa dajmo pokazat karte.

Od kje pa tebi Bearex?

Od kje pa tebi Creed?

Mah...ni mi treba pisat me ne zanima :wink: važno, da ga imata fanta in si privoščita kar vama paše. Me ne zanima kako in kaj važno, da uživata :wink:
blazp
Alfist
Alfist
Prispevkov: 361
Pridružen: Če Sep 20, 2007 3:13 pm

Hm noben se pa ne vpraša da mogoče pa človek dela? In obrne par dobrih kupčij, kar potem nanese da si lahko privošči to kar si želi.

Večina misli, ko si nekdo privošči drago stvar, koliko ima denarja, kako je hitro prišel do premoženja itd. Ta nekdo pa sam ve koliko je garal za to kar ima. Dokler pošteno pride do tega mi je res vseeno.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Ker že kar nekaj časa ni govora o Breri in GTAjki, zaradi katere je bila odprta tale tema, gre tole lepo pod ključ.
Zaklenjeno
  • Informacija