Brisalci - AR 159 / Brera / Spider

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

havana_club
Alfist
Alfist
Prispevkov: 252
Pridružen: Pe Jul 11, 2008 12:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Primorska

Mogoče neumno vprašanje... ampak da ne brskam po Menual-u...

Kakšne so dimenzije brisalcev pri 159? :mrgreen:


LP David
Blindek
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 82
Pridružen: Po Jan 08, 2007 7:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljutomer

bi tudi mene zanimalo
Uporabniški avatar
Inti
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2892
Pridružen: So Nov 03, 2007 7:24 pm
Vozilo: 147

A metra nimata pri roki, da bi izmerila? :mrgreen:
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Tu mi pride nasledn komad na pamet...o lenoba loenoba, zvest ti bom do groba.....lalalalala :mrgreen:

Samo res kake neumnosti eni sprasujete. Al pogledas u knjizico al pa uzames meter u roke in zmeris. :roll:

pa LP
havana_club
Alfist
Alfist
Prispevkov: 252
Pridružen: Pe Jul 11, 2008 12:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Primorska

Nočem bit nesramen... ampak glede na to da je forum vir nekega znanja in informacij... je seveda vprašanje o brisalcih čist legitimno...al se mogoče motim? :roll:

Sej ni težava vzet knjižico in pogledat...ali meter vzet pa premerit....

Zakaj pol v končni fazi sploh potrebujemo forum?


Peace out

David
Uporabniški avatar
Dejan156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1698
Pridružen: So Jan 03, 2004 10:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

havana_club napisal/-a:Nočem bit nesramen... ampak glede na to da je forum vir nekega znanja in informacij... je seveda vprašanje o brisalcih čist legitimno...al se mogoče motim? :roll:

Sej ni težava vzet knjižico in pogledat...ali meter vzet pa premerit....

Zakaj pol v končni fazi sploh potrebujemo forum?


Peace out

David

Navadi se, da na tem forumu skoraj ne dobiš koristnih informacij...zato tudi sam skoraj da nisem več tukaj gor oz raje na kakšnem drugem forumu, ki ti fantje pomagajo tudi če vozijo drugo znamko avtomobila.
Moram tudi sam zamenjati brisalce, tako da če prej ne zveš oz pogledaš, bom jaz napisal dimenzije.

Drugače pa se opravičujem nekaterim, ki vseeno vedno pomagajo in svetujejo (so povsod svetle izjeme) =D>
\°/
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

havana_club
Alfist
Alfist
Prispevkov: 252
Pridružen: Pe Jul 11, 2008 12:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Primorska

THX obema..... :)

Lp David
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

havana_club napisal/-a:Nočem bit nesramen... ampak glede na to da je forum vir nekega znanja in informacij... je seveda vprašanje o brisalcih čist legitimno...al se mogoče motim? :roll:

Sej ni težava vzet knjižico in pogledat...ali meter vzet pa premerit....

Zakaj pol v končni fazi sploh potrebujemo forum?


Peace out

David
Tudi sam nočem biti nesramen, ampak eno samoiniciativo pa je vseeno lepo imet. Gre se pa tudi za odnos do drugih uporabnikov, ker s vprašanji na ketere je tako enostavno najti odgovore obremenjuješ druge uporabnike, zgolj zaradi tega ker se tebi ne da vzeti 30 sekund časa in pogledati v knjigo. Zakaj pa bi jaz odpiral knjigo če lahko namesto mene to naredijo drugi?

Forum je pomojem bolj namenjen izmenjavi informacij in pomoči, ko gre za stvari, ki jih ne najdeš v navodilih in jih neuspešno pogooglaš. Pravtako je zbirka informacij o znanih problemih (napakah, vpoklicih itd,...) določenih modelov, in tako naprej. Sem prepričan, da ti dosti uporabnikov pri takih stvareh hitro priskoči na pomoč. Omogoča pa tudi diskusijo o sami znamki, kako ji kaže, kakšni so načrti, prihodnost, novi modeli, itd...

In še odgovor na vprašanje o brisalcih - seveda je vprašanje o dimenziji legitimno, a je tudi pokazatelj neke vrste lenobe.

Se opravičujem za OFF.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

Tudi jaz ne bi bil rad nesramen ampak čist banalne in osnovne stvari (kot npr izmeriti dolžino brisalcev avtomobila, katerega lastnik si) pa res lahko marsikdo naredim sam.
S tem ne samo, da pokažete lenobo, ampak čist po nepotrebnem obremenjujete druge.
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Dejan156 napisal/-a:
havana_club napisal/-a:Nočem bit nesramen... ampak glede na to da je forum vir nekega znanja in informacij... je seveda vprašanje o brisalcih čist legitimno...al se mogoče motim? :roll:

Sej ni težava vzet knjižico in pogledat...ali meter vzet pa premerit....

Zakaj pol v končni fazi sploh potrebujemo forum?


Peace out

David

Navadi se, da na tem forumu skoraj ne dobiš koristnih informacij...zato tudi sam skoraj da nisem več tukaj gor oz raje na kakšnem drugem forumu, ki ti fantje pomagajo tudi če vozijo drugo znamko avtomobila.
Moram tudi sam zamenjati brisalce, tako da če prej ne zveš oz pogledaš, bom jaz napisal dimenzije.

Drugače pa se opravičujem nekaterim, ki vseeno vedno pomagajo in svetujejo (so povsod svetle izjeme) =D>
Sorry ampak to sploh ni res. Poglej malo bolje. Ce se le da svetujem...poglej teme o zavorah, poglej temo o Q2, poglej temo o gumah, pa o zlomljenih kljukah, luceh kjer crkujejo zarnice kot za salo, o raznih cudnih ropotajocih zvokih....vedno svetujem, sam da bom pa nemsto enega lenuha iskal po netu kako dolge brislce ima njegov avto #-o Ja res...taka vprasanje potrebujemo forum. :lol:

LP
havana_club
Alfist
Alfist
Prispevkov: 252
Pridružen: Pe Jul 11, 2008 12:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Primorska

Peace out creed.... res se nimam namena kregat zaradi tolk banalne stvari....dejstvo je da so pogledi in pričakovanja na različnih področjih zelooo različna... o tem mislim da ne rabimo diskusije odpret in trna v nogi iskat... tukaj smo že krepko off topik zavili... info sem dobil... predlagam da ne spam-amo še naprej te teme.

Sicer pa hvala za utemeljen in izčrpen odgovor.

LP David
Denis 159
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: So Apr 04, 2009 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sevnica

eni so pa res hecni..on je po moje zastavu to uprašanje ker je mislu da bo kdo na njega odgovoru iz glave, na pamet..ne pa da se bo trudu na vse pretege da najde doužino brisalcev.
havana_club me je pa čisto malo prehiteu z vprašanjem..počakau bi še par dni pa bi ga jaz zastavu :)
res ste k punce eni no..za vsako malenkost je treba toolk komplicirat

p.s. vztrajen..thx za odgovor :)
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

A je res tako težko it na en uradni servi, kjer imajo aerovisione v akciji in odštet 23 eur?
svabo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Ne Mar 23, 2008 10:50 am
Vozilo: 156 SW, 1.9 MJTD,2004
Mondeo V karavan, titanium,powershift 2016
Kraj: metropola

In kok je dožina teh brisalcev ali ste še vedno pri obmetavanju z pridevniki [-X [-X
"I cant" is not an option !
Odgovori
  • Informacija