Zadnje novice

Zamakanje / Voda v kabini - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Re: Zamakanje / Voda v kabini - AR 159

OdgovorNapisal/-a AR Junior » Po Nov 04, 2019 11:40 pm

To z zamakanjem med vrati se mi zdi kar klasična težava pri tem avtomobilu. Tudi sam sem imel težavo z zamakanjem pri sovoznikovih vratih. Ob vsakem močnem dežju se je pojavila na tepihu voda. Mehanik mi je zamenjal tesnila v vratih. Od takrat dalje ni ne duha ne sluha o pronicanju vode ;)

Če pogledam račun me je zaščitna folija za vodo v prednjih bočnih vratih stala 24€ brez DDV-ja
ALFA ena in edina!!!!
AR Junior
Alfa Member
Alfa Member
Uporabniški avatar
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a komandantmark » To Nov 05, 2019 8:09 am

Smem vprašat, h komu si peljal in koliko cca te je prišlo delo?

Hvala
lp
komandantmark
Alfa Junior
Alfa Junior

OdgovorNapisal/-a AR Junior » Sr Nov 06, 2019 1:11 am

Peljal sem na pooblaščen servis Avto trade Vrhnika. Naredil sem mali servis + zamenjava ventilatorja tako da ti za samo ceno dela ne znam povedat.
ALFA ena in edina!!!!
AR Junior
Alfa Member
Alfa Member
Uporabniški avatar
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDM

OdgovorNapisal/-a celica » Ne Nov 10, 2019 2:58 pm

Men je zamakal pri vseh vratih.Lučka,ki osvetljuje tla se segreva in prepari gumo,k naj bi dihtala.Jest sm zadovo tako rešu, da sm odstranu staro gumo, z neostikom nalepi novo, k se mi je valala doma in žarnico zamenju z led.Mal hladnejša pa je.Zdej je vse vredu.
A true mind can weather all the lies and illusions without being lost
celica
Alfa Junior
Alfa Junior
Uporabniški avatar
Član Alfa Kluba:Član Alfa Kluba

Vozilo: Lancia Delta

OdgovorNapisal/-a AlfaBB » Ne Nov 10, 2019 7:03 pm

Meni je pa zdaj ko so bili nalivi voda vdrla skozi vetrobransko steklo zgoraj pri a stebričku na voznikovi strani. Problem pa je da je nekaj vode prišlo tam kjer so varovalke in sem imel tisti dan cel lightshow. Seveda sem takoj odklopu akumulator. Naslednji dan ko je bilo sonce sem tisto okol varovalk vse spihal našprical z sprejem proti osidaciji ter vse osušil. Dela skoraj vse normalno razen desni sprednji smernik sveti nonstop ne glede ali je avto vžgan ali ugasnjen. Če preklopim za v levo vsi smerniki na levi delajo in rele preklapja ter zelena lučka utripa. Če preklopim za v desno se ne zgodi nič noben smernik ne utripa razen sprednji desni smernik non stop sveti, rele ne preklapja. Če vključim vse 4 delajo vsi razen sprednji desni non stop sveti. A bi to lahko bil fuč rele?
AlfaBB
Alfa Junior
Alfa Junior

Prejšnja

Vrni se na 159, Brera, Spider

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov