Zaščitne nalepke - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
uros86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Jul 26, 2006 2:36 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

sej za zmontirat ni ne vem kakšen bav bav... Tko da jih lahko daješ gor pa dol če želiš...
Za povečanje penisa si preprosto kupite BMW in problem je rešen.Pred uporabo se posvetujte z forumskim pametnjakovičem ali pri uporabniku.
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

uroš zavesica je zataknjena z nekimi sponkami..no vsj moja...in če jih daješ gor in gol se te zadeve raztegnejo oz zlomijo...če se dajo dobiti nove tega pa ne vem..ravno zaradi tega jih ne dajem gor pa dol...pa tudi kamenja ne cesti je tudi poleti :) glede na naše ceste....
uros86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Jul 26, 2006 2:36 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

vztrajen napisal/-a:uroš zavesica je zataknjena z nekimi sponkami..no vsj moja...in če jih daješ gor in gol se te zadeve raztegnejo oz zlomijo...če se dajo dobiti nove tega pa ne vem..ravno zaradi tega jih ne dajem gor pa dol...pa tudi kamenja ne cesti je tudi poleti :) glede na naše ceste....
ja glede kamenja maš pa prav.... ;) pri Corsi doma so trije vijaki za zavesice in to je to.... očitno usaka fabrka svoj patent...
Za povečanje penisa si preprosto kupite BMW in problem je rešen.Pred uporabo se posvetujte z forumskim pametnjakovičem ali pri uporabniku.
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

vztrajen napisal/-a:uroš zavesica je zataknjena z nekimi sponkami..no vsj moja...in če jih daješ gor in gol se te zadeve raztegnejo oz zlomijo...če se dajo dobiti nove tega pa ne vem..ravno zaradi tega jih ne dajem gor pa dol...pa tudi kamenja ne cesti je tudi poleti :) glede na naše ceste....
A bi lahko prosim naredil kakšno sliko celega avta z zavesicami, da vidim, kako izgleda? Sicer je zdaj ravno polno snega, :roll: ...
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

Drugače pa zavesice stanejo dobrih 70€, dve nalepki (1 za blatnik, 1 za vrata) prideta dobrih 20€, se pravi dobrih 40 €za obe strani.

Bom pa verjetno moral kar prebarvati blatnik, ker je odbilo kar konkreten kos barve #-o Pa bo spet šlo en kup €€€€, koliko, se moram še pozanimati na servisu...


Verjetno pa bo to počakalo do spomladi, ne vem, če je smiselno sedaj barvati, ko je še polno sranja po cesti...
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

jz vam lahko zrihtam prozorno folijo. nevem sicer ce je identicna kot original, ampak tut original verjetno ni specialna proti kamenju ampak navadna prozorna folija pomojem.
Slika
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

glede na vreme težko slikam oz lahko samo bo slika :(
ko bo možno bo takoj fotka
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

vztrajen napisal/-a:glede na vreme težko slikam oz lahko samo bo slika :(
ko bo možno bo takoj fotka
Mar nisem ravno tebe spraševal po takšni fotki že cca. leto dni nazaj??
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

ma sem pošilajl fotke že več ljudem tukaj..mogoče ti med njimi ....
Uporabniški avatar
neyo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Jan 11, 2008 6:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

eto... js mam spredi zavesce

za zadej sm pa v Corel Draw-u naredu nalepke v merilu 1:1, ki sem jih dal nato izrezat iz črne folije. so pa mnogo širše in višje od originalnih in jih nalepiš na vrata in na kolotek---se jih pa ne vidi na tej sliki, če bi kdo rabu, lahko pošljem file (če ga še najdem)

Slika
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

neyo napisal/-a:eto... js mam spredi zavesce

za zadej sm pa v Corel Draw-u naredu nalepke v merilu 1:1, ki sem jih dal nato izrezat iz črne folije. so pa mnogo širše in višje od originalnih in jih nalepiš na vrata in na kolotek---se jih pa ne vidi na tej sliki, če bi kdo rabu, lahko pošljem file (če ga še najdem)

Slika
To pa sploh ne izgleda tako napačno... Sem jih včeraj tudi sam naročil, samo bo treba kakšen teden počakati na dobavo....

Sicer so mi kamenčki dobro obrusili barvo...do pleha :roll: :x #-o
Bom poslikal ob prvi priliki in prilimal...Jebe*ti kamenčke :x

Bo treba blatnik in prag malo pobarvat :x
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

Jaz sem dal na pragove in blatnike kjer so izpostavljeni deli prozorno folijo. Je debale in prav namenjena da blaži udarce saj je mehka. Mi jo je še nekaj ostalo.
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Imaš še kje kroj za bravota?
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

Dräger napisal/-a:Jaz sem dal na pragove in blatnike kjer so izpostavljeni deli prozorno folijo. Je debale in prav namenjena da blaži udarce saj je mehka. Mi jo je še nekaj ostalo.
Kje si jo pa nabavil? Bi si tudi sam tako zrihtal...
Ali
Alfist
Alfist
Prispevkov: 498
Pridružen: Če Jan 22, 2004 7:09 pm

zavesice na alfi - ni ga denarja
...da bom mel avto ko češki turist #-o
BMW v garaži stoji, Alfa te pa čaka.
Odgovori
  • Informacija