Zaščitne nalepke - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

Pozdravljeni!

Imam eno manjšo težavo s svojo lepotico... opazil sem, da nimam zaščitne nalepke na zadnjem levem blatniku. Gre za nalepko v barvi karoserije, je praktično ne vidiš, dokler ne pogledaš res od blizu... To sem ugotovil ob pranju avta, na dveh mestih mi je zaradi kamenčkov že odstopil manjši košček barve čisto do pleha :x

A je imel že kdo podoben problem? Ve kdo, kje bi se to dalo nabavit, koliko €€€?

Sicer ni vse skupaj nič, ena malenkost, vendar ne bo samo malenkost, če tega ne uredim v kratkem... :roll: #-o
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Kolikor vem je nalepka prozorna in ne v barvi avta. Ima pa nekaj takega tudi FoliaTech v ponudbi.

Drugace pa verjetno samo servis. Jaz bi sel po korekturni copic na AR servis pol pa cez dal nalepko.

LP
Uporabniški avatar
minimi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2202
Pridružen: To Maj 12, 2009 11:40 am
Vozilo: AR 159Q4
P 106S16

Creed napisal/-a:Kolikor vem je nalepka prozorna in ne v barvi avta. Ima pa nekaj takega tudi FoliaTech v ponudbi.

Drugace pa verjetno samo servis. Jaz bi sel po korekturni copic na AR servis pol pa cez dal nalepko.

LP
Ubogaj Creeda, boš najbolj pametno naredil.
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

kljub nalepki gor ti bojo kamenčki poškodovali karoserijo...jebi ga velik feler 159.jaz vsako leto spoliran ma grobo to naelpko s polir pasto ki je v barvi vozila ..drugače pa zadevo rešil z zavesacami spredaj pa ne v celoto..kakšen še zmeraj prileti.

moj je bil v 2 mesecih čisto pikčast zadaj...tovarna zavrnila reklamacijski zahtevek tolk za info

srečno vsem v novem letu
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

Se komu sanja, koliko približno stane nalepka in koliko korekturni čopič? Da vidim, ali lahko pričakujem še kakšen glavobol na začetku leta :roll: :lol:

Hvala za odgovore in veliko srečnih km ter čim manj težav z alfami v l. 2010
laški
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 134
Pridružen: Sr Avg 09, 2006 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ravne na Koroškem

Te nalepke so ponavadi prozorne in so spredaj in zadaj na plehu. Te težave majo vse alfe (so pač športni avtomobili). Tud druge firme majo te nalepke. Namenjene so predvsem blaženju udarcev kamenčkov direktno izpod koles. Stvar je zelo učinkovita in dokaj nevidna.
Če jih kdo najde se tud jaz priporočam za nabavo.
Život je takav, čupav i dlakav, glup i zajeban a samo je jedan!!!
Uporabniški avatar
Leonela
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 176
Pridružen: So Mar 31, 2007 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

Jaz se tudi priporočam, moja jih sploh nima gor....
Uporabniški avatar
Pero_zzz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: To Nov 03, 2009 11:50 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Goriška

Js sm jo vzel v ljubljani na AC..stane pa nekje 15€ komad..

LP
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

vztrajen napisal/-a: ..drugače pa zadevo rešil z zavesacami spredaj pa ne v celoto..kakšen še zmeraj prileti.
A potem imaš celo leto gor zavesice ali samo čez zimo? Imaš kakšno sliko, da vidim, kako zadeva sploh izgleda...

Kje si jih pa nabavil - pooblaščeni servis ali kako drugače?

Sem danes bolj podrobno pogledal - imam že kar konkretno poškodovan lak, da ne govorim o mestu, kjer je barvo popolnoma odstrgalo :roll: , zato moram nujno nekako uredit zadevo...
Uporabniški avatar
Leonela
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 176
Pridružen: So Mar 31, 2007 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

Komad 15eurov? Kok se jih pa rabi? 8?
uros86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Jul 26, 2006 2:36 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

pelinkovec napisal/-a:
vztrajen napisal/-a: ..drugače pa zadevo rešil z zavesacami spredaj pa ne v celoto..kakšen še zmeraj prileti.
A potem imaš celo leto gor zavesice ali samo čez zimo? Imaš kakšno sliko, da vidim, kako zadeva sploh izgleda...

Kje si jih pa nabavil - pooblaščeni servis ali kako drugače?

Sem danes bolj podrobno pogledal - imam že kar konkretno poškodovan lak, da ne govorim o mestu, kjer je barvo popolnoma odstrgalo :roll: , zato moram nujno nekako uredit zadevo...
Slika:

Slika

Lahko jih imaš celo leto gor ali pač ne....
Za povečanje penisa si preprosto kupite BMW in problem je rešen.Pred uporabo se posvetujte z forumskim pametnjakovičem ali pri uporabniku.
laški
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 134
Pridružen: Sr Avg 09, 2006 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ravne na Koroškem

Sorry, ampak js jih ne dam niti za 5sekund na avto (zavesice mislim)! Pa ja nimam yugona! Rajši menjam tiste folije ali pa na vsakih par let špricnem pragove.
Život je takav, čupav i dlakav, glup i zajeban a samo je jedan!!!
Uporabniški avatar
pelinkovec
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 163
Pridružen: Po Feb 18, 2008 5:34 pm

Ne vem, meni ne izgledajo tako grozno napačno, je pa težko ocenit videz, ker ne vidiš celega avta...

Mogoče ne bi bilo slabo dat gor čez zimo... Se bom na servisu pozanimal, koliko stanejo tiste nalepke in koliko te zavesice... Bom sporočil, ko kaj zvem...

lp
Uporabniški avatar
Pero_zzz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: To Nov 03, 2009 11:50 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Goriška

Leonela napisal/-a:Komad 15eurov? Kok se jih pa rabi? 8?
Kolkr vem je ena na vratih in ena na blatniku...×2...se pravi 4 bi mogle bit :D
vztrajen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 160
Pridružen: To Mar 04, 2008 8:56 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana...trojane....

jaz jih imam celo leto gor...ne opazijo se tolk ker je črn avto..drugače mi jih je pa zega montiral

ker ne mislim menjati avto ravno kmalu in bi v parih letih kamenčki prišli že čez pleh sem se odločil za to potezo
Odgovori
  • Informacija