Barvanje pokrova motorja - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

80 €, malo morgen. Kje?
Pri nas te samo pogleda farbar pa je 200 €, da pa vzame pištolo v roke pa je takoj 500 €.
Nam moji bom moral v roku enega leta, mogoče malo več pobarvati havbo. Pa ne zaradi mene, ker me ne moti, ampak na srečanjih zgleda tako "Češko" ko je vsa zjajcana, Čehi pa vedno pridejo s super spedenanimi alfami.
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

Obijač 80€
Hauba 80€
Blatnik 80€
Streha 80€
in tako naprej...

Lahko v ZS, je v okolici Ljubljane, je pa dost priznan ličar z brutalno veliko dela... Jaz in znanci smo zadovoljni z opravljenim.
Možno je tudi preko zavarovalnic.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Me prou zanima kdo ma take cene.. Kje pa material kupuje? ga krade?? Si kdaj kupil material za barvanje ??? 100eur na odbijac je zelo majhna cena pa licarju ostane od tega piclih 20 eur ....ce mu ostane..... potem mas pa tuki se kok kvalitetno je to vseskupaj narejeno. Ce menjas avte na 2,3 leta o kakovosti ne mores govoriti ker avto prej prodas preden se pojavijo napake malomarnega in nestrokovnega dela. Da je odbijac narejen kot se zagre in da ima popolnoma vse sloje ki so potrebni da je izdelek kakovosten in trajen se cena zacne pri 150eur in visje. Govorim ti iz lastnih izkusenj ker nisem pobarval malo avtomobilov. Za 80eur ti ga pobarvam tudi jaz in za uc bo videti dober, koliko bo pa zdrzalo vseskupaj pa nebo moj problem... ( se opis dela za odbijac v ceni 80eur...... zmatira, malo pokita na brzino kar mu oko vidi, zbrusi in pihne v barvo.... kvaliteta takega produkta je za moj vidik NICNA ). Ogromno je odvisno od samega cloveka s CIM ( s kaksnim izdelkom ) se bo zadovoljil .

p.s. Pa ne kurcam nobenga ampak z izjavami za take smesne dnarje barvat to in ono mi gre pa pocasi ze na :puke: :puke:
Gorjup
Alfist
Alfist
Prispevkov: 428
Pridružen: To Apr 03, 2012 9:57 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Ti, 2.0, letnik 2009
Kraj: Ljubljana

Meni na sploh ni jasno da so cene za vse enake, pa gre na streho precej več barve, kot na odbijač, in pa na streho 166 gre precej več barve kot na streho 147, tu pa kar vse po kosih, torej ti za cca 800€ pobarva cel avto? to je ceneje kot folija in je res fantastična cena.
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

colibry napisal/-a:Me prou zanima kdo ma take cene.. Kje pa material kupuje? ga krade?? Si kdaj kupil material za barvanje ??? 100eur na odbijac je zelo majhna cena pa licarju ostane od tega piclih 20 eur ....ce mu ostane..... potem mas pa tuki se kok kvalitetno je to vseskupaj narejeno. Ce menjas avte na 2,3 leta o kakovosti ne mores govoriti ker avto prej prodas preden se pojavijo napake malomarnega in nestrokovnega dela. Da je odbijac narejen kot se zagre in da ima popolnoma vse sloje ki so potrebni da je izdelek kakovosten in trajen se cena zacne pri 150eur in visje. Govorim ti iz lastnih izkusenj ker nisem pobarval malo avtomobilov. Za 80eur ti ga pobarvam tudi jaz in za uc bo videti dober, koliko bo pa zdrzalo vseskupaj pa nebo moj problem... ( se opis dela za odbijac v ceni 80eur...... zmatira, malo pokita na brzino kar mu oko vidi, zbrusi in pihne v barvo.... kvaliteta takega produkta je za moj vidik NICNA ). Ogromno je odvisno od samega cloveka s CIM ( s kaksnim izdelkom ) se bo zadovoljil .

p.s. Pa ne kurcam nobenga ampak z izjavami za take smesne dnarje barvat to in ono mi gre pa pocasi ze na :puke: :puke:
Nisem nikoli nekaj kupoval, še manj barval.
Nisem strokovnjak, če ne drugega je tako kot praviš, lepo na oko. Najstarejša zadeva, ki jo imamo je bila barva pred 5-6 leti in na oko, ji še vedno nič ne fali. Vem, da se da zadeve pobarvat za več tisoč €, in tudi za par deset € in da stvar ne bo nikoli enaka... Tako kot nista S klasa in Clio nikoli enaka avtomobila, čeprav z obema prideš iz točke A na točko B.
cilindr
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 22
Pridružen: Ne Jan 20, 2013 4:32 pm

Zdravo,

Iščem solidnega ličarja v okolici ljubljane.
Ima kdo kako priporočilo?

LP
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Citroen servis Jerovsek. Grosuplje. Cene niso pretirane delo opravljeno odlicno.... ni reklama..
Odgovori
  • Informacija