Notranjost 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
neyo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 92
Pridružen: Pe Jan 11, 2008 6:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

živjo, jst bi pa pri moji 159zamenjal notranjost z usnjeno. možnost imam kompletne notranjosti v isti barvi kot je moje vozilo., le da je v usnju....... me pa skrbi kako je z priklopi za airbage in , airbagi ipd. to omenjena notranjost vse ima, ampak ne vem ali so priklopi in modeli airbagov isti.............. mogoče ve kdo kaj me lahko zajebava pri menjavi ?

hvala in lp
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Kot je meni znano so priklopi na kablih isti.Če pa niso pa jih tud ni problem zamenjat z takimi ki pašejo.Drugo ne more bit nič,razen tega,da ko boš odklopil trenutne sedeže,ki jih imaš not se ti bo prižgala (mogoče) lučka za airbag.In ko boš dal druge sedeže not tudi z airbagi in boš priklopil nazaj sedeže ta druge a ne, se ti lučka itak ne bo ugasnila.Pol boš moral peljat na servis da ti na testerju zbrišejo lučko.Lučka se pa prižge ko odklopiš,ker avto mislih da nekaj ni vredu z airbagi.
Tak da če so res lepi sedeži ta drugi in imajo tudi airbage,jih namontiraj pa pelješ k mehaniku da ti zbriše preko testerja lučko pa je.

p.s. lučka za airbag se lahko tudi prižge če slučajno kar šariš z rokami tam okol konektorja na sedežu pa mogoče mal dregneš z roko pa se lahk prižge lučka.Fčasih znajo bit z temi konektorji mal problemi.Mogoče mal zarusta konektor in ni pravega stika pa se lučka prižge.

l.p.
Uporabniški avatar
_doog_
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 174
Pridružen: Sr Maj 06, 2009 9:56 pm

če se ti pokaže lučka ti lahko jst zbrišem napako sm pogosto v logatcu
zunno
Alfist
Alfist
Prispevkov: 456
Pridružen: Ne Apr 06, 2008 9:50 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Če prej odklopiš akumulator za 1 uro in ga priklopiš potem ko si priklopil nove sedeže ne bi smel imeti problemov z lučko.
I love the smell of petrol in the morning.
Odgovori
  • Informacija