tezava z avtoradiom ne dela mp3

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
maribor
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 18
Pridružen: Po Jan 11, 2010 7:00 pm

POZDRAVLJENI ALFISTI

Zal se nisem vam javljal nekaj casa saj sem imel opravke z vrnitvijo nazaj v naso lepo Slovenijo po nekaj letih. Upam da ste vsi vredu da vase Alfice predejo vsaki dan po cesti in da ni tezav z radarji na cesti :) Sedaj pa bi prosil ce se ima kdo podobno tezavo in ce jo je resil. Namrec imam Alfo 159 SW super makina ni kaj. Vgrajena je navigacija itd. A ko zelim poslusati mp3 kompilacije moram verjeli ali ne najprej poslusati vsaj 2 pesi z originalnega radia in potem sele lahko dam CD z mp3 glasbo.
Kaj je tukaj narobe in kaj lahko storim.

Hvala za pomoc in kmalu vam dam sliko nase Alfice ..


lep pozdrav vsem in srecno voznjo

Bojan
Uporabniški avatar
pluty
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 32
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 12:29 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Suhor pri Metliki

Se opravičujem ampak ker je že tema odprta bi vprašal za enak avtoradio, če je to normalno da zmeraj ko se radio prižge začne vrtet komad od začetka in ne tam kjer je končal. Pa ni važno če je CD MP3, audio, ali pa prek CD changera.

LP D
Pijem Laško pivo in j... se mi za vse živo.
q4
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: Ne Apr 04, 2010 8:53 am

pluty napisal/-a:Se opravičujem ampak ker je že tema odprta bi vprašal za enak avtoradio, če je to normalno da zmeraj ko se radio prižge začne vrtet komad od začetka in ne tam kjer je končal. Pa ni važno če je CD MP3, audio, ali pa prek CD changera.

LP D
Je. A ni to lepo?
Uporabniški avatar
pluty
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 32
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 12:29 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Suhor pri Metliki

Niti ne :doubt:
Pijem Laško pivo in j... se mi za vse živo.
Denis 159
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: So Apr 04, 2009 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sevnica

Jaz pa mislim, da mi začne vrtet isti komad in tudi nadaljuje od tam kjer se je prekinil.
Nisem pa čisto prepričan. Jutri probam in sporočim.

Edit: Ni mi dalo miru pa sem kar skočil v garažo. Ko sem prižgal radio je začel vrteti isti komad kot sem ga poslušal preden sem ugasnil avto. In predvajati se je začel nekje na sredini komada.
Vision.si
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 63
Pridružen: Sr Avg 08, 2007 10:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

pri meni nadaljuje komad...
Uporabniški avatar
ZiPi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 126
Pridružen: Če Jul 10, 2008 4:14 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW Ti
Kraj: Celje
Kontakt:

Radio nima stalne napetosti? Vsaj tako je pri naknadno vgrajenih radiih, ki imajo na rdečih in rumenih žicah knektorje, da lahko preklopiš...
mitoma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1142
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 11:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Vision.si napisal/-a:pri meni nadaljuje komad...
Pri meni tudi! :wink:
Uporabniški avatar
pluty
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 32
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 12:29 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Suhor pri Metliki

ZiPi napisal/-a:Radio nima stalne napetosti? Vsaj tako je pri naknadno vgrajenih radiih, ki imajo na rdečih in rumenih žicah knektorje, da lahko preklopiš...
Ce ne bi imel stalnega plusa si ne bi zapomnil pr katerem komadu je ostal, pa tudi shranjene postaje bi zgubil. Radio je pa original z navigacijo.

Lp D
Pijem Laško pivo in j... se mi za vse živo.
forplan
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 63
Pridružen: Pe Sep 13, 2013 10:46 am

Malo obujam to temo...

Zanima me, če ste rešili glede tega, da radio začne igrati isti komad od začetka. Sicer me ne moti to, vendar me moti tudi ker se zmešajo nastavitve, recimo imam nastavljeno random, vendar nato naslednjič začne igrati komad od začetka in brez random nastavitve, pač špila zaporedno komade naprej.

Imam pa original radio z navigacijo...

lp
ThugBoy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: So Jul 19, 2008 9:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Morje

forplan napisal/-a:Malo obujam to temo...

Zanima me, če ste rešili glede tega, da radio začne igrati isti komad od začetka. Sicer me ne moti to, vendar me moti tudi ker se zmešajo nastavitve, recimo imam nastavljeno random, vendar nato naslednjič začne igrati komad od začetka in brez random nastavitve, pač špila zaporedno komade naprej.

Imam pa original radio z navigacijo...

lp
tud mene to moti, predvsem na res kratke relacije, ko slišiš 3x isto pesem :D
"Even When They Kill Me, They Can't Never Take A Game From Young G"
Odgovori
  • Informacija