Avtoradio: Raznorazne težave - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

ĐoKc napisal/-a:Probaj pritisniti gumb za glasnost...
Amm nism zastopu?
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Mislim, da brez kontakta ne bo šlo :|
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Hmm.. jajc :( pol ni možno v kakšnem menuju naštimat da bi se ugasnu šele ko ključ izvlečeš ane. Ja no hvala vseen :)

LP

Jakob
Uporabniški avatar
ĐoKc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 761
Pridružen: Če Mar 22, 2012 2:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm
Kraj: Hrastnik
Kontakt:

Jaz lahko radio poslušam brez da bi imel notri ključ...Enostavno pritisnem gumb za glasnost.
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Ja to že, sam ko ugasneš avto preden ključ izvlečeš se ugasne, malo me moti.

Pa nima veze, zgleda da vozim Alfo :P
Uporabniški avatar
ĐoKc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 761
Pridružen: Če Mar 22, 2012 2:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm
Kraj: Hrastnik
Kontakt:

Poznaš koga, ki bi imel navaden oroginal radiko da predvaja mp3?
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Moj je tak, sam ga ne dam :P so naviji mal predragi če bi hotu menjat, pa še konzolo bi mogu menjat =)
Uporabniški avatar
ĐoKc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 761
Pridružen: Če Mar 22, 2012 2:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm
Kraj: Hrastnik
Kontakt:

Na avto.net sem mnde že vse poklical... pa noben nima mp3 :?
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

Probaj kupi loudlink, mislim da je nov model pršu ko ma bluetooth predvajanje glsabe A2DP, mislim da ma še sd usb pa aux zraven. Cena pa ni pretirana, neki čez 100€, 120 če se ne motim.

Če ne pa ebay "kontaktiri", tam boš gotovo kej najdu, google translate pa ebay.it neki se bo gotov najdl =)
kanarček
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: Pe Mar 04, 2011 7:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: okolica Velenja

JUG napisal/-a:Živjo, da ne odpiram nove teme bom kar tole izkoristil. Naslov je kar pravi :P Nekaj me moti pri mojem radiu. Imam navaden original radio z MP3. Zanima pa me če se da naštimat to, da ko izklopiš avtomobil (s pritiskom na start stop gumb), da radio še igra, dokler ne izvlečeš ključa iz "ključavnice". Pri vseh avtomobilih s katerimi sem se vozil je bilo to samoumevno (ok razen u boxerju kombiju :P). Nekje v meniju radia piše auto on/off al neki takega, sam še nism pogruntu kaj tisto pomen, ker se je radio prov enak obnašu na on pa na off?

LP

Jakob
Na mojem original radiju je ta nastavitev ,da igra radio tudi ko ugasneš avto, dokler ne izvlečeš ključa. Nevem pa sedaj na pamet katera funkcija je to, je pa res da ne igra mp3jev oz je navaden.
italijani so zakon
Urbi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 257
Pridružen: Če Avg 04, 2011 4:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Škofja Loka

JUG napisal/-a:Probaj kupi loudlink, mislim da je nov model pršu ko ma bluetooth predvajanje glsabe A2DP, mislim da ma še sd usb pa aux zraven. Cena pa ni pretirana, neki čez 100€, 120 če se ne motim.

Če ne pa ebay "kontaktiri", tam boš gotovo kej najdu, google translate pa ebay.it neki se bo gotov najdl =)
Evo ti še iskat ne bo treba... Se morm jaz tud enkrat že odločit... sam jaz bom kupil zaradi BT...

lp U

http://www.mp3avto.si/category/alfa-rom ... alfa-romeo
Uporabniški avatar
JUG
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: Sr Feb 22, 2012 7:59 pm

@kanarček: hvala ti, sm si zjutraj malo pregledal nastavitve, pa sem res našel: tam ko lahko nastavljaš čas izklopa neki takega, in res radio igra tudi ko izklopim avto.
@Urbi: sem že gledal in naj dension nebi delal na mp3 radiih, se bo treba pozanimat.

Hvala obema!
kanarček
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: Pe Mar 04, 2011 7:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: okolica Velenja

JUG napisal/-a:@kanarček: hvala ti, sm si zjutraj malo pregledal nastavitve, pa sem res našel: tam ko lahko nastavljaš čas izklopa neki takega, in res radio igra tudi ko izklopim avto.
@Urbi: sem že gledal in naj dension nebi delal na mp3 radiih, se bo treba pozanimat.

Hvala obema!
:) :)
italijani so zakon
edey
Alfist
Alfist
Prispevkov: 284
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 9:51 pm

Jaz mam tega montiranega : http://www.yatour.net/shop/?type=detail&id=46, dela čist ok :), sem ga pa kupil na ebay-u za 50€...
Jonny
Alfist
Alfist
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne Mar 25, 2007 10:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bled

edey napisal/-a:Jaz mam tega montiranega : http://www.yatour.net/shop/?type=detail&id=46, dela čist ok :), sem ga pa kupil na ebay-u za 50€...
Imamo isto yatour dela odlično za tako ceno branje datotek ko radio prižgeš bi lahko bilo malo hitrejše je pa res da imam 8 gb sd kartico ki je polna :) nimam pa izkušenj kako hitro bereta loudlink in xcarlink. Probleme ima samo z večjimi datotekami od 50 mb tko da koncerti in seti odpadejo :doubt:
Odgovori
  • Informacija