Odstranitev navigacijske enote

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
FitnesFreak
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Avg 28, 2015 1:42 pm

Zdravo. Sem iskal po forumu, pa nisem našel (ali p sem spregledal), kako se odstrani originalna navigacijska enota v Alfi 159, ce mi lahko kdo pomaga? Kupil sem namrec Denison usb predvajalnik pa ga moram priklopiti iz zadnje strani.

Hvala.
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

dva cveka pa počas migat levo desno pa vleč vn.če pa noče spustit pa odstraniš tapeto pri sovoznikovih nogah in porineš vn.
Uporabniški avatar
Xin
Alfist
Alfist
Prispevkov: 363
Pridružen: Če Mar 05, 2015 9:39 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0
Kraj: Novo mesto

tako kot so ti povedal samo pri meni ni šlo zlahka, te zna pripravit da bi šel po pajsar :D
denis
Alfist
Alfist
Prispevkov: 382
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 6:07 pm
Vozilo: 159
Kraj: Radenci

meni je prvo tip na pooblaščenem rekel da so not torxi šraufi, ko pa je sprobaval ven dobit pa ništa od njega :^o
Uporabniški avatar
ZiPi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 126
Pridružen: Če Jul 10, 2008 4:14 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW Ti
Kraj: Celje
Kontakt:

V luknjah je navoj, mislim da M4, navij notri dovolj dolga vijaka, nanju prej natakni taveliki podložki in nato povleci ven
Uporabniški avatar
cmrlj
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 53
Pridružen: Če Nov 21, 2013 10:14 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ZiPi napisal/-a:V luknjah je navoj, mislim da M4, navij notri dovolj dolga vijaka, nanju prej natakni taveliki podložki in nato povleci ven
Točno tako. Jaz sem lažje kot dovolj dolge vijake dobil M4 palico z navojem, jo odrezal in na eni strani z 2 maticama fiksiral podložko, da sem imel kaj prijet. Princip je pa isti.
Uporabniški avatar
budwaiser
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jun 21, 2016 12:09 pm
Vozilo: Alfa 159 / 2.0 jtdm / 136 KM

WiTBoY napisal/-a:dva cveka pa počas migat levo desno pa vleč vn.če pa noče spustit pa odstraniš tapeto pri sovoznikovih nogah in porineš vn.
A je se kaksna druga opcija da zvlecem ven nav enoto? Z vijaki ne gre, tapeto sem pa odstranil sam ne najdem luknje da pridem do enote :(
Uporabniški avatar
Xin
Alfist
Alfist
Prispevkov: 363
Pridružen: Če Mar 05, 2015 9:39 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0
Kraj: Novo mesto

budwaiser napisal/-a:
WiTBoY napisal/-a:dva cveka pa počas migat levo desno pa vleč vn.če pa noče spustit pa odstraniš tapeto pri sovoznikovih nogah in porineš vn.
A je se kaksna druga opcija da zvlecem ven nav enoto? Z vijaki ne gre, tapeto sem pa odstranil sam ne najdem luknje da pridem do enote :(
pod tapeto v tisto plastiko si naredi luknjo da bos prisel z izvijacem zadaj, toliko da si pomagas potisnit radio ven da potem zagrabis s prsti.. jaz si nisem znal pomagt drugac.. zagamani italjani sam tolk fali da niso zafrsolal pa z betonom zalil to navigacijo not ](*,)
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

Tapison odmakneš na voznikovi strani in slediš kablom od antene je pa ql če sta dva da ti ga en vleče ven drug pa potiska iz uzadi
Uporabniški avatar
LeonGM
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 10
Pridružen: To Mar 11, 2014 12:01 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 | 1.9 150km

WiTBoY napisal/-a:Tapison odmakneš na voznikovi strani in slediš kablom od antene je pa ql če sta dva da ti ga en vleče ven drug pa potiska iz uzadi
a idi u... hahaha :D :D Zdaj sem se nasmejal do solz :D :D
Slika
Uporabniški avatar
alex146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Po Mar 06, 2006 2:22 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 159 SW 2,0 JTDM & AR Mito 1,4 turbo LPG
Kraj: Ljubljana

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

:lol: :lol:
Odgovori
  • Informacija