Električni pomik sedežev - AR 159/ Brera/ Spider

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
B_U_R_I
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1017
Pridružen: So Jul 13, 2013 12:18 pm
Vozilo: AR 159 SW 2.0 JTDm

Pred časom se mi je pojavila težava z električnim pomikom voznikovega sedeža. Tipka, ki je za pomik sedeža nazaj mi v prvo ne prime. Jo moram takoj še enkrat pritisniti in v drugo vedno zagrabi. Vedno je isto...

Mislim, da s tipko sicer ni nič narobe, ker je podobna težava z memory funkcijo. Če imam sedež v trenutni poziciji, shranjena pozicija pa se nahaja bolj naprej, mi memory funkcija deluje normalno - sedež postavi v pravilno pozicijo na vseh oseh. Če pa je shranjena pozicija bolj nazaj od trenutne pa se sedež pravilno nastavi na vseh oseh, samo v smeri nazaj ne gre. Potem ga ročno prestavim bolj nazaj (z dvojnim pritiskom tipke za nazaj) in ko sem bolj nazaj od shranjene pozicije, znova pritisnem memory tipko in mi sedež prestavi malo naprej, kjer je shranjena pozicija.

Se je kdo že srečal s kakšno tako težavo? Diagnostika ni pokazala nič. Kakšna ideja v kateri smeri se sploh lotit tega problema?
Janja
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: To Maj 31, 2022 11:07 am

Na Spider 2007 ne dela sedež...odpovedalocel. vezje, ne gre ne naprej ne nazaj. Kje lahko dobim vezje? Kdo prodaja ali popravlja?
Tnx
Odgovori
  • Informacija