Menjava sedežev - AR 159

Tehnične teme o modelih 159, Brera in Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
thunder1
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Jun 25, 2018 8:20 pm

Zanima me ali je kdo menjal navadne sedeže za TI sedeže? Kakšne težave se pojavijo z gretjem sedežev in električnem pomikom, glede na to, da tega nimam in me zanima ali je dovolj, da potegnem samo nekakšno napajanje do sedežev in je ostalo v sedežu ali je to veliko več komplikacij :? :? . Zanima me tudi ali so sedeži za SW isti kot pri limuzini?
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

dost je odvisno od kerga letnika so zici. in v kateri letnik dajes. ce das iz sw v limuzino ali obratno je treba prestavt zadnje zapahe za zadnje seze. ce so sedezi pred fl in jih dajes v fl. so visji nosilci od sedezev je treba se tist predelat da ga lahko fixseras. ce ni kablov za gretje jih dodas. ce so sedezi z memorijem ima voznikov sedez koracne motorje in je treba povezat na canbus da se ne resetirajo vsakic ko das kontakt.
thunder1
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Jun 25, 2018 8:20 pm

Sepravi potegne to za sabo fuuuul komplikacij in je ful bol elegantno kupit navadne leder zice. Kaksna je sploh razlika med njimi? Razn elektronike?
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

najlazi je ja ce dobis od tazga letnika in izvedbe ki pase v tvojga in po moznosti brez ele.
ce bos rabu pa slucajno ele priklopit pa na zs se da vse resit
thunder1
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Jun 25, 2018 8:20 pm

Ja moznost imam da vzamem navadne usnjene ali pa ti usnjene. Sam imam trenutno navadne crne brez elektrike iz tkanine. So pa letnik 2011 in so neka cudna izvedba se mi zdi da kr redka. Tako satje imajo na sediscu. Ce se slucajno odlocim za ti sedeze ali moram se kaj drugega kot sedeze pobrat? Se kako elektroniko?
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

ce mogoce mislis ti sedeze od une angleske desni volan. pozabi ker je vse drugac. tudi tapete prednje niso ok zaradi prevelike luknje pri sovozniku. elektriko od desnega bi mogu prestavit na levega in obratno.
thunder1
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Po Jun 25, 2018 8:20 pm

Tiste ja. Mi lahko posljes kontakt na zs imam se par vprasanj. Lp
Odgovori
  • Informacija