Lučke na armaturi ne sodelujejo

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Včeraj se mi je začelo dogajati nekaj precej "alfističnega" na moji 156. Vse lučke za osvetljavo armature so ugasnile in se ponovno prižgale komaj ko sem dobro udaril po vrhu armature. To se mi je ponovilo kakih 3x tako da se mi res ne da tega početi vsakih 10min. Zato me zanima če kdo ve, kje bi se lahko pojavil naenkrat slab stik. Armaturo sem sicer že razdiral ko sem menjaval lučke, ampak nisem opazil neke skupne napeljave. Ali bi pa moral pogledati malo globlje?
Ne da se mi namreč še enkrat razstavljati armature če lahko morda dobim še prej kakšno uporabno informacijo :wink:
dromly
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Po Apr 21, 2008 4:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Šmarje-sap

Ja kolega nobena žarnica ni večna! pač lahko da so začele umirat :? A na števcih al tud na sredinski konzoli Ker žarnic v števcih je 7+3 na instrumentih pa 3 na komandi za klimo pa 2 v pepelniku=15*0.42€ če hočeš bit šmeker daš pa barvne so pa 0.80€ dvomim da so stiki slabi če si že podiral...
Hm kača je šla ostal mi je samo še križ in težave... bed carma:) (PIŠI KAKO PRIĆAŠ) JTD POWER!!!!!!!
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Vse žarnice sem menjal kake 3 tedne nazaj, tako da morajo biti še ok.
Bom radio dal ven pa mal kontakte zadaj požokal če bo kaj bolš. Če ne bo pa naprej :wink:
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 974
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

slabo si nataknil nek konektor, ker če se ti vse naenkrat vgašajo, je to lahko le skupno napajanje....torej najverjetneje konektor!
Odgovori
  • Informacija