156 sredinska konzola

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Balki
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 58
Pridružen: Če Jan 08, 2009 6:09 pm

Ali mogoče kdo ve kako se odstrani sredinska konzola na AR 156 FL. Zamenjati moram namreč števce.
Hvala.
JoHnI-B
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Po Feb 19, 2007 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Pepelnik ven vzet- cel sistem, in tam boš videl od spodaj gor šraufe , če se dobro spomnim , pa radio moraš tud ven vzet pa odklopit itd. .
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

če se ne motim je že nekdo napisal in fotografiral res pa je da je bila stara armaturka
Balki
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 58
Pridružen: Če Jan 08, 2009 6:09 pm

AR-146 napisal/-a:če se ne motim je že nekdo napisal in fotografiral res pa je da je bila stara armaturka

Za staro armaturo sem tudi jaz našel za novo pa ne.
Balki
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 58
Pridružen: Če Jan 08, 2009 6:09 pm

Mi je že ratalo zato ne rabim več. Je pa zadeva zelo podobna kot pr stari armaturi.
Uporabniški avatar
mafko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 789
Pridružen: Pe Avg 17, 2007 11:09 pm

Uf dobr da si me spomnu prej :) Tko da sem glih zdj oz. mal prej zamenju eno žarnico v armaturi (ura), k mi ni svetila.

Jst sm dal samo radio stran, in z roko mal šaru odzadi, je pa na isti princip k v števcu.

Skratka zdaj bi porabil 5minut če bi šel šeenkrat to delat. Ker sem debil v narobno stran hotu zategnt tisto žarnco in nikakor ni šlo (pa sem mislil da imam premalo moči). Ker sem imel roko čist zvito in narobe obrneno mi funkcija zategovanja ni pravilno delovala v možganih :) . Tko da sm mogu še eno drugo žarnco odtegnt pa zategnt :D POL je šlo pa k po maslu :)

Priznam, zelo malo placa in 2 ureznini v zapestju. Nisem našel pravega orodja za torxe al kaj sta unadva šraufa ob straneh.
Odgovori
  • Informacija