PDC: komponente in napeljava - AR 156 SW

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
RRovan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 375
Pridružen: Pe Avg 07, 2009 12:36 am
Vozilo: 156SW 2.4JTDm 20v
Kraj: Logatec

Zdravo,

pred kratkim sem kupil 156 SW, ki ima v odbijaču original parkirne senzorje (odbijač s senzorji dodan naknadno), nima PDC modula ter zvočnika ki oddaja pisk. Kolikor sem uspel razbrat iz spleta in 156 eLearn (ki žal nima slik ravno pri park senzorjih), naj bi napeljava do prtlažnika morala obstajati že v osnovi (če se motim me prosim popravite).

Napeljava se potem priključi v PDC modul kot ga lahko vidimo na spodnji sliki :

Slika

ter na sliki:

Slika

Spodnja škatlica je modul, na njem pa zvočnik.

Na spodnji sliki je še nekaj o napeljavi. Sklepam da poleg modula (5) in zvočnika (2) potrebujem tudi napeljavo 3 in 4, ker se mi zdi da znotraj odbijača ni drugega kot senzorjev.

Slika

Načeloma se mi zdi da je to to, kar se komponent tiče, če sklepam po seznamu iz 156 eLearn na spodnji sliki:

Slika

Slike, kako naj bi napeljava izgledala žal nimam, ker manjka v eLearnu (če ima kdo dotične slike, prosim, če jih lahko naloži), imam pa sliko kako naj bi izgledalo v 166:

Slika

Če povežem kode komponent s tistimi iz zgornjega seznama, dobimo okviren občutek kaj kam spada. Lahko kdo iz teh informacij razbere še karkoli drugega, kar nisem omenil? Se je kdo že lotil original modul in napeljavo naknadno dodajat?

Kakršnekoli informacije zelo zaželjene. Hvala.
Odgovori
  • Informacija