166 kadi

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Menjan izpušni kolektor. Počen je bil v dožnini 7cm nekje. Zdaj po testni vožnji je zadeva boljša kot prej, saj sem ga že kupil z 1cm razpoko :) Očitno je čas svoje naredil in ga je odprlo.
Očitno le niso vedno mape krive :)

Tribes zaj pa k tvojem infotu:

Po 6min in 32sekundah delovanja so imeli vsi injektorji nekje enako količino nazaj pritečenega, morda do 3mm razlike v višine gladine. Vsi so bili nekje do polovice polni. So pa 2dl plastični kozarčki. Bi ti sliko prilepo gor pa mam nov Win in ne morem prit do gesla za moj račun, ker sem pozabil s katerim imenom sem se prijavil na shrani.si.
Motorja ne trese in detonacije na "šraufncigerju k uhi" so enake na vseh 5tih cilindrih. Tud ti injektorji ki so not so bili preverjini kot OK pri korenjaku na Ptuju. Nena več s temi šalčkami in mapami, zabasanimi injektorji itd. Sem imel original mapo od tebe napoženo pa isti šmorn samo, da je dost manj odziven.
Pumpa fila 1320bar ma MAX obremenitvi, zaj če je druk ventil res "zjahan" pa ne vem. Morda pa ni, ker je že 3. not in se ta napaka ni popravila.
Verjamem, da ni izpušni kolektor kriv, je pa bolje zaj.
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Spet imam problem. Alfa mi skadi črno pri nizkih obratih in pri speljevanju, ko imam prižgano klimo.Včasih pri speljevanju nima prave moči, potem pa naenkrat potegne. Menjane se vse cevi, vakum cevke, sprobane druge šobe in je enako. Egr blendiran. Gre pa za 2.4jtd 110kw. Ima kdo kakšno idejo. Morda lmm?
Odgovori
  • Informacija