alarm alfa 166

Tehnične teme o modelih 164 in 166

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
sharky156
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 15
Pridružen: Po Nov 19, 2012 7:00 pm

Pozdravljeni, sem novi lastnik alfice 166 2.4JTD, 2007 letnik in imam eno vprasanje glede alarma...ko sem jo kupil ni delalo centralno zaklepanje zaradi okvare kljucavnice na zadnjih levih vratih ter posledicno verjetno se ni aktiviral niti alarm. ko sem zamenjal le to, je cudezno crknila se kljucavnica na voznikovih vratih, zamenjam tudi to...sedaj mi vse deluje brezhibno tudi na daljinsko centralno vendar alarm se ne vklopi. kako bi sploh ugotovil ce je vgrajen v avto? na armaturki sicer je dioda kot indikator alarma kar pa verjetno se ne pomeni da je vgrajen modul...prosil bi za pomoč...
nekaj sem ze brskal po forumu, ampak mam novejsi model in v prtljaznem prostoru nimam kljucka/kljucavnice za aktiviranje/deaktiviranje le tega. kaksen namig? ali bo potrebno kje na servisu raziskat?

hvala in lep pozdrav
sasoz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Jan 18, 2013 9:25 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 156SW 1.9 16v
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Za aktivacijo alarma poglej v sovoznikovem predalu na vrhu, tam imam jaz za alarm vklopit in izklopit.
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6837
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

Alarm je v prtlažniku, v bližini pokrova za varovalke je odprtina za ključek, s katerim ga aktiviraš ali dezaktiviraš.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
sharky156
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 15
Pridružen: Po Nov 19, 2012 7:00 pm

Zdravo, nikjer od naštetega, sem vse pregledal pa ne najdem nič...očitno ga sploh ni, kar se mi malo čudno zdi...kaj pa tester zazna modul alarma če je sploh vgrajen? hvala za info...
lp
Odgovori
  • Informacija