zvočniki za 145

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
dani
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 43
Pridružen: Po Mar 29, 2004 12:16 pm

kupujem sprednje zvočnike za alfo145 ( bas + posebej visokotonc), kaj se priporoča (cena/kvaliteta)???
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

JBL.. v BOF-u. V svoji mam spredaj pioneerje ampak bom menjal za JBL.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

macrom.
Uroš
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

dani napisal/-a:kupujem sprednje zvočnike za alfo145 ( bas + posebej visokotonc), kaj se priporoča (cena/kvaliteta)???

koliko penezov in na kaj bos vezal? radio?
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

dani napisal/-a:kupujem sprednje zvočnike za alfo145 ( bas + posebej visokotonc), kaj se priporoča (cena/kvaliteta)???
Vsekakor DSL ali Velocity, boš videl kaj je kvaliteta.Edino cena ni ugodna, sicer pa zelo priporočam.
Lp G.A.
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Velocity so zelo globoki in brez kakih distančnih plastik (da bi za kak cm odmaknil) ne bojo šli notr. Drigače pa zelo kvalitetni zvočniki.
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Giorgio Armani napisal/-a:
dani napisal/-a:kupujem sprednje zvočnike za alfo145 ( bas + posebej visokotonc), kaj se priporoča (cena/kvaliteta)???
Vsekakor DSL ali Velocity, boš videl kaj je kvaliteta.Edino cena ni ugodna, sicer pa zelo priporočam.
Mogoce si mislil na DLS :?: :mrgreen:
Drugace so pa dobri glede na ceno Magnati. Sam jih imam in kar kul spilajo :)
Slika
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

jst mam jbl seka k se šika
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

JBL so dost kul zvočniki (Power serija), DLS pa itak švedska kvaliteta.
Sam glej da ne bojo premočni, če jih boš poganju z radijem (naj imajo čim večjo ozivnost, 91dB ali več).

@Đorđo Armani: A si ti že kaj nabavu zvočnike pa to?
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

opankar napisal/-a:JBL so dost kul zvočniki (Power serija), DLS pa itak švedska kvaliteta.
Sam glej da ne bojo premočni, če jih boš poganju z radijem (naj imajo čim večjo ozivnost, 91dB ali več).

@Đorđo Armani: A si ti že kaj nabavu zvočnike pa to?
Pardon DLS so, sem se zatipkal.

Ja jaz še razmišljam kakšno hudobijo bi dal notr, ampak kar sem slišal in pretestiral zvočnikov, Velocity in DLS mislim da boljše ne more biti.Sam bi rad dal visoko kvalitetne zvočnike, da bo muska slišati kristalno čista in kvalitetna, ter v osnovi ne nabijaška!.Kolikor gledam Audio tekmovanja DLS kar pobira nagrade na mednarodnih tekmovanjih za quality of sistems.Ja po moje da bodo DSL, pa ojačevalc tudi.

Pred tem sem bil totalni fan of Alpine, radio, ojačevalci itd,.. samo za tak denar precej premalo ponudijo, razen radijev seveda.

Skratka pokal bo tako ali drugače:))) če že nimam Alfe V6.Zdej sam gledam kako bi oblikoval haubo!
Lp G.A.
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Giorgio Armani napisal/-a:
opankar napisal/-a:JBL so dost kul zvočniki (Power serija), DLS pa itak švedska kvaliteta.
Sam glej da ne bojo premočni, če jih boš poganju z radijem (naj imajo čim večjo ozivnost, 91dB ali več).

@Đorđo Armani: A si ti že kaj nabavu zvočnike pa to?
Pardon DLS so, sem se zatipkal.

Ja jaz še razmišljam kakšno hudobijo bi dal notr, ampak kar sem slišal in pretestiral zvočnikov, Velocity in DLS mislim da boljše ne more biti.Sam bi rad dal visoko kvalitetne zvočnike, da bo muska slišati kristalno čista in kvalitetna, ter v osnovi ne nabijaška!.Kolikor gledam Audio tekmovanja DLS kar pobira nagrade na mednarodnih tekmovanjih za quality of sistems.Ja po moje da bodo DSL, pa ojačevalc tudi.

Pred tem sem bil totalni fan of Alpine, radio, ojačevalci itd,.. samo za tak denar precej premalo ponudijo, razen radijev seveda.

Skratka pokal bo tako ali drugače:))) če že nimam Alfe V6.Zdej sam gledam kako bi oblikoval haubo!
Haubo??? I don't get it!

Z DLS-om pomoje nimaš kej falit. Res kvalitetne zadeve. Ma tut en frend od DLSa pa mu ful lepo špila.

Drgač pa za izdelavo si omisl kej tazga, ok mogoče je to že tumač!
http://www.bilstereo.just.nu/
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

opankar napisal/-a:
Giorgio Armani napisal/-a:
opankar napisal/-a:JBL so dost kul zvočniki (Power serija), DLS pa itak švedska kvaliteta.
Sam glej da ne bojo premočni, če jih boš poganju z radijem (naj imajo čim večjo ozivnost, 91dB ali več).

@Đorđo Armani: A si ti že kaj nabavu zvočnike pa to?
Pardon DLS so, sem se zatipkal.

Ja jaz še razmišljam kakšno hudobijo bi dal notr, ampak kar sem slišal in pretestiral zvočnikov, Velocity in DLS mislim da boljše ne more biti.Sam bi rad dal visoko kvalitetne zvočnike, da bo muska slišati kristalno čista in kvalitetna, ter v osnovi ne nabijaška!.Kolikor gledam Audio tekmovanja DLS kar pobira nagrade na mednarodnih tekmovanjih za quality of sistems.Ja po moje da bodo DSL, pa ojačevalc tudi.

Pred tem sem bil totalni fan of Alpine, radio, ojačevalci itd,.. samo za tak denar precej premalo ponudijo, razen radijev seveda.

Skratka pokal bo tako ali drugače:))) če že nimam Alfe V6.Zdej sam gledam kako bi oblikoval haubo!
Haubo??? I don't get it!

Z DLS-om pomoje nimaš kej falit. Res kvalitetne zadeve. Ma tut en frend od DLSa pa mu ful lepo špila.

Drgač pa za izdelavo si omisl kej tazga, ok mogoče je to že tumač!
http://www.bilstereo.just.nu/
Prtlažnik ne haubo!! Ja bo pa po moje malo manj notr, izdelano pa po moje še bolje:))
Lp G.A.
Axi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: So Okt 11, 2003 1:19 pm

z DLSom nimas kaj faliti pomoje...sam imam sicer Lanzar Neo spredaj pa sem cisto zadoovljen. imam pa woofer DLS in sem tudi vec kot zadovoljen glede na to da imam ful majhno skatlo za 12" woofer...
Uporabniški avatar
dani
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 43
Pridružen: Po Mar 29, 2004 12:16 pm

Spredaj študiram med : infinity 6500CS, DLS B6 ali pioneer TS-H 1703, zadaj pa mislim dat polico pa ene ovale gor, kaj se priporoča?
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

dani napisal/-a:Spredaj študiram med : infinity 6500CS, DLS B6 ali pioneer TS-H 1703, zadaj pa mislim dat polico pa ene ovale gor, kaj se priporoča?
Priporoča se DLS spredaj, špilajo preverjeno odlično in zadaj Woofer, ne rabiš ovalov, ker ne boš ni naredil!
Lp G.A.
Odgovori
  • Informacija