Odstranitev panel vrat - AR 145 -

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
buba 156 SW
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 54
Pridružen: To Jul 05, 2011 5:37 pm

Zdravo,zanima me kako se odstranijo paneli vrat na alfi 145?

Pa se to,ali je kdo ze odstranjevau armaturko,kako se jo odstrani...

Slikce dobrodosle :)
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

panele, najprej odstraniš vse šraufe ki jih vidiš in kere ne vidiš (so skriti), potem pa celo lepo počaš vstran vzameš (spodaj, levo, desno so še "kapče")
Pa celo armaturko bi rad vzel ven ?
Zadnjič spremenil stuhec, dne Ne Nov 06, 2011 2:50 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
super
buba 156 SW
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 54
Pridružen: To Jul 05, 2011 5:37 pm

stuhec napisal/-a:panele, najprej odstraniš v se šraufe ki jih vidiš in keri so skriti
Pa celo armaturko bi rad vzel ven ?
zivjo, celo armaturko ja,bi jo rad malo obnovil(osvezil)

mogoce ves,kateri sedeze gredo plug&play notr? mogoce od 147?
anzl
Alfist
Alfist
Prispevkov: 419
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:13 pm

za armaturko maš kar precej dela, pa zna bit da se ti je "prilimala" na izolacijo pod šipo. snet morš plastiko pod volanom, pol tist pas pr sovozniku, s strani maš šraufe, pol morš snet še tisto ploščico kjer so komande za gretje. odšraufaš spodnji del armature (šraufov je kar nekaj, dva sta skrita na notranji predalčka pod radiom). no pol maš pa še zgornji del dol za snet, so pa ene 4 šraufi se mi zdi. govorim iz glave, je že kar ene 3 mesece od kar sem svojo podiral. zici mislm da bi znal pasat iz tipota, kaj drugega pa že ne več. ampak to zdele nism sigurn
Slika
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

panele vrat se da lepo preoblečt, podret in sestavit nazaj ni nobena večja umetnost in tiste dele armature levo-desno od volana in levo-desno od airbaga tudi lahko lepo oblečeš v usnje, sem se sam tega lotil pri 146-ki, ni razlike samo da ima še + dvoje vrat - zadaj :wink:
Slika
buba 156 SW
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 54
Pridružen: To Jul 05, 2011 5:37 pm

Eno neumno vprašanje: ali obstaja sredinski naslon za roko pri 145?
luka33
Alfist
Alfist
Prispevkov: 328
Pridružen: Sr Feb 18, 2009 11:01 pm
Kraj: Ljubljana

Original ne.
Uporabniški avatar
Biaggio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 250
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 12:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Tolmin

Gregson007 napisal/-a:panele vrat se da lepo preoblečt, podret in sestavit nazaj ni nobena večja umetnost in tiste dele armature levo-desno od volana in levo-desno od airbaga tudi lahko lepo oblečeš v usnje, sem se sam tega lotil pri 146-ki, ni razlike samo da ima še + dvoje vrat - zadaj :wink:
si sam preoblekel al si komu dal? js tud razmišljam o temu pa ne vem a naj se lotim sam al ne... :D
Having an Alfa is like having a two-year old; anoying most of the time but you would never give her away...never!
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

sam. kupil en lep modro siv semiš in lepilo v sprayu, za tiste kose na armaturi pa temno moder skaj in neostik, pa je kar ratalo
tule na strani 18 in 19 je več o tem:
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.ph ... &start=255
Slika
Uporabniški avatar
Biaggio
Alfist
Alfist
Prispevkov: 250
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 12:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Tolmin

hvala! se bomo lotili, pa da vidimo kaj rata... :D sam mal lepše vreme počakamo, nočem u garaži tega delat, bom preveč zadet! :mrgreen:
Having an Alfa is like having a two-year old; anoying most of the time but you would never give her away...never!
Odgovori
  • Informacija