stikalo, ki zaznava odprtost vrat

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Miha994
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 89
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 3:46 pm

mam sledeči problem, v avtu ko zaprem vrata mi lepo kaže da so vrata zaprta in lučka vgasne, samo se pojavi problem v ovinkih, grdih cestah, ob glasni muski, da mi zaznava da so vrata odprta in pol mi začne lučka vtripat notr ku u disku -.- :D
zdej kje je sploh ta stikal za to, kdo lahko pomaga :D
hvala
Uporabniški avatar
krucymucy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2140
Pridružen: Če Jan 05, 2006 9:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 50.000km od Ribata

Stikalo je v mehanizmu zapiranja vrat. Ti tudi vrata mogoče štrlijo navzven?
Moje ime je Niva, Lado Niva. Sem terenski človek!
Miha994
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 89
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 3:46 pm

krucymucy napisal/-a:Stikalo je v mehanizmu zapiranja vrat. Ti tudi vrata mogoče štrlijo navzven?
vrata se lepo zapirajo. Ko sem kupil avto je bilo tudi vse OK, zdej se je začelo mi to pojavlati. Mogoč se je kej zamaknilo, ker včasih je muska res naglas. Samo mi tud kaže da so vrata odpra če imam okno spuščeno na več kot polovico.
Kako pa bi pršu do tega stikala? ali pa saj da bi luč odklopil iz tega.
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

emmm? stikalo za luč? na off? :D
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
Miha994
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 89
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 3:46 pm

kosir1234 napisal/-a:emmm? stikalo za luč? na off? :D
žou se zadnjo luč neda ;), drgač najbrš nebi sprašval :)
Miha994
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 89
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 3:46 pm

eto zdele sm našprical mal z WDjem notr pa nosilček za zapiranje sm prestavil bolj ven. Zaenkrat zgleda dobr, bom vidu al je težava rešena al ne. upam da je :)
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Miha994 napisal/-a:
krucymucy napisal/-a:Stikalo je v mehanizmu zapiranja vrat. Ti tudi vrata mogoče štrlijo navzven?
vrata se lepo zapirajo. Ko sem kupil avto je bilo tudi vse OK, zdej se je začelo mi to pojavlati. Mogoč se je kej zamaknilo, ker včasih je muska res naglas. Samo mi tud kaže da so vrata odpra če imam okno spuščeno na več kot polovico.
Kako pa bi pršu do tega stikala? ali pa saj da bi luč odklopil iz tega.
Muzika ti tukaj nima nobene veze.Pol bi pr men moralo razfukat cel avto,ko cajgarji skačejo po muziki,kaj šele vse drugo.
Stikalo ti nekje v stik pride in ti kaže,da so kao odprta vrata.Ni druge kot vzet tapeto dol in pogledat.Mogoče vzet zadevo narazno in sčistit(mogoče malo oksidiralo) pa probej nazaj skup sestavit.Mogoče bo potem dobro.

l.p.
Miha994
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 89
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 3:46 pm

LaŠko-TeaM napisal/-a:
Miha994 napisal/-a:
krucymucy napisal/-a:Stikalo je v mehanizmu zapiranja vrat. Ti tudi vrata mogoče štrlijo navzven?
vrata se lepo zapirajo. Ko sem kupil avto je bilo tudi vse OK, zdej se je začelo mi to pojavlati. Mogoč se je kej zamaknilo, ker včasih je muska res naglas. Samo mi tud kaže da so vrata odpra če imam okno spuščeno na več kot polovico.
Kako pa bi pršu do tega stikala? ali pa saj da bi luč odklopil iz tega.
Muzika ti tukaj nima nobene veze.Pol bi pr men moralo razfukat cel avto,ko cajgarji skačejo po muziki,kaj šele vse drugo.
Stikalo ti nekje v stik pride in ti kaže,da so kao odprta vrata.Ni druge kot vzet tapeto dol in pogledat.Mogoče vzet zadevo narazno in sčistit(mogoče malo oksidiralo) pa probej nazaj skup sestavit.Mogoče bo potem dobro.

l.p.
to za musko sm bol mislu to, da tud k mam naglas musko pa trese mal mi zaznava da so odprta.
Tisto kar sm prej pisal, neki časa je blo kul potem pa spet isto čez nekaj časa začelo -.-
tako da res ni druge kot narazn vzet.
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

kot rečeno vzet narazn mal pošpricat z vd.jem al neki podobnega in priklopit nazaj skup.Če ne bo delovalo pa je fora nekje drugje.

l.p.
Odgovori
  • Informacija