Ekspanzijska posoda - AR 145

Tehnične teme o modelih 145, 146, 155 in GTV/Spider

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

A ima še kdo probleme z ekspanzijsko posodo? Govorim o ta ožji verziji. Pred letom in pol sem menjal originalno ker se je napihnila in bila popokana (kar sem gledal po odpadih takrat so bile vse z istim problemom).

no takrat sem tisto preventivno zamenjal in mi je čez čas začela stalno izginjat hladilna tekočina. Po ene treh do štirih mesecih ugotavljanja kje zadeva pušča, sem se jo odločil odšeravfat in je imela spodaj dobesedno prevrtano luknjico, kot da bi bila stopljena...gremo po novo.

septembra sem jo menjal...danes mi je počila tam kjer je lepljena skupaj (na srečo sem slišal pas, ki ga je zmočilo in je začel drseti, tako da sem dokaj hitro parkiral zadevo).

naše trgovine so pa super:
greš v prvo: nimamo in ne moremo naročit...italija edino
greš v drugo...po 10 min čakanja pogrunta da edino preko uradnega servisa in da rabi številko šasije. Ko mu pokažem prometno ni vedel kaj bi sploh naredil (najbrž bi mi najraje rekel: daj ne teži s to staro robo :mrgreen: ) potem se le odloči vstat s stola in jo gre z veliko težavo prekopirat. Me bo poklical še danes, vsak ki mi to reče vem že v naprej da je 99% možnosti da je šel papir med ostale papirje, ki so namenjeni v smeti, seveda klica nisem dobil :mrgreen:
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

A iščeš tole?

http://www.silux.si/izdelki/hladilni-si ... car=524938" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

To je pa kataloška številka:

60693147

skopiri to v eBay pa si poglej izdelke
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Ma dobil sem jo to ni problem ko je sprintauto blizu in je šlo naročilo pod nujno naprej, da je danes 100% že dobavljena (pač do jutri moram avto pod nujno spravit od tam), čakam samo še na "taxi" da jo grem iskat pa zamenjat na licu mesta, sam zdaj menjam že tretjega proizvajalca in baje nisem prvi, ki se je to mu zgodilo. Skratka od originala naprej je vse skup škart roba...
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

v 146-ki takoj po nakupu sem prvogradnjo zamenjal po 11 letih, je bila kar lepo napokana in je solzilo, alora so točili dol primorci kar vodo notr, ko je izginjala hladilna.
torej pred 4 leti sem namestil eno rabljeno, prvo ki je pač bila na dohvat ruke pa je tudi že kar vidno napokana, imam že pripravljeno novo oriđinalle, da jo pomenjam v kratkem, pa bom potem videl kaj dejansko se dogaja z njo, naprimer v enem letu.
Slika
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Sem isku takrat po odpadih ja...pa vse napokane in sm raj novo nabavu.

sej mogoče dobim še eno če mi priznajo reklamacijo, tko da bom mel kar doma na zalogi :mrgreen:
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Odgovori
  • Informacija