Mnenje AR 33 1.5 i.e.

Tehnična teme o modelih 33, 75 in starejših

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
toma123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 250
Pridružen: Po Dec 19, 2005 8:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Obala

Treentar napisal/-a:Amortizerjev se ne dobi več. Tvoja zaloga ne pomeni da se jih - je pa dobro vedet :wink: . Če kdo nuca - jaz ne.

Primerjava 156 vs. 33 ??? Sramota za 156-ko, pa ne mala.
156-ke ne bi hotel imeti, tudi če mi jo kdo šenka.
V 33-ki letnik 92' pa imam serijsko servo in klimo.
Se strinjam s tabo 156 je res sramota za alfo pardon fiata, žal s 33 in 75 so se končale prave alfe.

V glavnem za končat če fant resno namerava vzeti tole 33 naj se pripravi na nekaj stroškov, ne pretiranih a vendar v 18 let star avto je tudi kaj potrebno vložiti.
D3v1L
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 9:35 am

mi lahko vsaj približno povete kake stroške bi mel s tem pa nekaj avspuh se čuje da je neki lukna če vete kolko še to prije da se popravi ...? pa jaz bi vse sam dela kaj bi te tudi vedo .. prosim za nasvete ker alfa romeo je zame das auto :D
Treentar
Alfist
Alfist
Prispevkov: 319
Pridružen: So Mar 07, 2009 2:15 pm

Auspuh zašvasaj če ni prehudo, lonec zadaj je ponavadi fajn vzet nov.
Kar pa boš ostalega nucal poleg klasike kot svečke, olje, filter olja in zraka (tudi glede stroškov), pa ti težko kdorkoli pove: ta vesela presenečenja te bodo doletela sproti, ko in če boš zadevo reševal.

Kot rečeno: če 33-ka ni total razpadla, se da za malo cvenka zadevo solidno sanirat.
D3v1L
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 9:35 am

fantje danes sem si šel zadevo od blizu pogledal pa me zanima vaše mnenje glede zadeve tam pri akumulatorju ni neke dosti zarjaveto... doli pri prednjem blatniku je kar zarjaveto smao tudi ne preveč pri tanku smao par pikic ven gleja ...desna vrata ap so odspodaj kar pošteno zarjaveta... zanima me vaše mnenje ali je avto v totalnem kurcu ali se ga splača ven vlečt pa prižgat pa odpelat pobarvo bi že nekak tote malenkosti ... prosim za dober nasvet :)

najlepša hvala že vnaprej
D3v1L
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 9:35 am

aha
Zadnjič spremenil D3v1L, dne Sr Maj 01, 2013 1:35 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

to je sam za usmeti.
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

beži stran od te gnilobe!
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
Uporabniški avatar
romeo146
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 218
Pridružen: Če Jan 21, 2010 7:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: brežice krška vas

jst ti dam za njo 40 evrov.
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

Treentar napisal/-a:Amortizerji na tri šraufe = jih ni več za dobit na tem planetu.
Nima servo volana.
Nima klime.

Pravemu ljubitelju ni nič težko.
imam montizer na 3 šraufe
super
Odgovori
  • Informacija