Kaj pravijo punce na to? :?:

Izgled Alfic, povečanje moči
Alfaman 145
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Okt 22, 2003 8:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

bolš da ne poveš blaž kolk men držijo gume :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

jah vozi na polno sej vem kako je to pr bratu je menjal na 33ki na mesec gume na 2 bremze in diske
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Alfaman 145 napisal/-a:bolš da ne poveš blaž kolk men držijo gume :lol: :lol: :lol:
hehehehhehe ti itak menjaš gume tko k jih na formuli :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Vesel sem, da nisem edini, ki mu gume ne držijo dolgo. Sicer pa poznam celo dva alfista, ki vedno vozita na polno in imata gume resnično za potrošni material. Jebiga, užitki so pač dragi. Če pa kdo rabi gume kakih 30% ceneje, naj mi napiše. Še bolje bi pa bilo, če bi mi kdo odpisal, ki jih lahko zrihta še ceneje in mu obljubim, da postanem njegova zadovoljna stranka.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Mam ejst enga za gume :) res ugodnega... povej za kere točno se zanimaš pa ti v roku 2 dneh povem ceno :), katero primerjaš s svojo in se odločiš :)
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Hvala:

215/45 ZR17

Po možnosti Pireli, Dunlop, Continental
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Kaj punce pravijo?
Ne vem, je ves čas bleda pa nič ne reče.... :mrgreen:

Ne, ni frke. Vozim vedno kontrolirano divje, po preglednih in praznih cestah, pa ponavadi sem sam not in mi je dolgčas.

Pa kaj poleg alfe ni Asr+Esr paketa. Drugač pa bo treba na optiko, ker gume ne bi smele tak hitro it (2 sezoni × 20.000 pr men!), pa tud nisem vedno nežen z njimi.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Teo : ker je zdej zimski čas ni cen za letne gume :) lohk ti dam pa za zimske :)
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Že imam obute nove G ulta grip 6, dimenzije 195/60 R15 in kupil sem jih za 17650/ kos. Zanje sem dobil tudi račun in narejene so bile 203. Se pa kar ne morem navadit na zimske gume in to dimenzijo. Zdi se mi kot da avto kar plava, ABS se mi zključi včasih že kar na suhem asfaltu (vstop v ovinek) in nasploh ni to to. Letne gume so le zakon.
GT
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 8:19 pm

jaja drage moje dekline :roll:
se bom kar pridružu Walter de' Silva če bleda pol res nič ne reče :mrgreen:

pri moji punci je tak da ko je zravn se pač vozim bolj ali manj umirjeno je pa en problem da se vozi v večini primer do 75% prevožene poti zravn mene :mrgreen: tak da je vedno moja desna noga malo živčna :?

vidim da ste nekateri kr pridni z gumami no pr men pa je tak da na dve sezoni gume menjam torej na 25000 do 30000 km(letne) zimske pa tut nekako tako tak da me denarnica nena tako fejst boli kot
TEO-ta :mrgreen: brez zamere
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Pri meni je dolečina že dosegla svoj prag in sedaj sem postal imun na njo. Pa še malo sem se odločil umiriti z vožnjo. Sploh zdaj pozimi. :D
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

hmm kaj punce porecejo;)
moja je navadno tiho kar se voznje tice...le tu in tam opazim da se prime za roc na vratih al pa da njena roka na moji nogi rata bolj trda kot obicajno...pa 2x do sedaj se je zadrla(al 1x saj ne vem)

drgac pa kr dobr prebavlja hitrost do tm 100-120% prekoracitve hitrosti vse kar je nad pa moram bit sam

drgac kar se tice gum
NOKIAN NRH2 ca 10-15 narjeno z njimi spredaj 6.5mm zadaj 6mm
edin kar se tice robu pa ni ne duha ne sluha o njemu

(nujn moram menjat felge pa nabavt gume z ojacanimi robovi)

meni so prejsnje gume sle(oz sprednja desna) ker je rob popustu

in ne nimam premal napumpanih
Alfaman 145
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Okt 22, 2003 8:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Moje gume:Kupil alfo sep.2002,imela gume semperit(popolnoma zlizal dokler niso počle) :roll: . novembra kupil nove zimske gume kormoran(jajc) dal okoli 45$ :doubt: .do marca so imele samo še 2-3mm.Čez poletje sm se vozil zelo počasi da bo zdržale vsaj do zime,ko srečam dragerje v avgustu-gume takoj grejo in se vozim skoraj po dratih :lol: okoli 1mm profila.Priskrbim se rabljene letne gume mišelinke z 4-5mm profila, 8) ki pa ne zdržijo dost ker mam zdele še zmeri te gume (letne) z slabim 1mm profila vspredi in 2mm profila vzadi. :(

Zdej pa mi povejte a je res kej z mano narobe :lol: :lol: :mrgreen:
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Alfaman 145 napisal/-a:Moje gume:Kupil alfo sep.2002,imela gume semperit(popolnoma zlizal dokler niso počle) :roll: . novembra kupil nove zimske gume kormoran(jajc) dal okoli 45$ :doubt: .do marca so imele samo še 2-3mm.Čez poletje sm se vozil zelo počasi da bo zdržale vsaj do zime,ko srečam dragerje v avgustu-gume takoj grejo in se vozim skoraj po dratih :lol: okoli 1mm profila.Priskrbim se rabljene letne gume mišelinke z 4-5mm profila, 8) ki pa ne zdržijo dost ker mam zdele še zmeri te gume (letne) z slabim 1mm profila vspredi in 2mm profila vzadi. :(

Zdej pa mi povejte a je res kej z mano narobe :lol: :lol: :mrgreen:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

Vse gume po vrsti so en k****... :lol: :lol: :lol:
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

alfaman ti rabš polne gumeeeeeeeeeeeee




heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odgovori
  • Informacija