Kaj pravijo punce na to? :?:

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

grrrr....mas prov :evil: no sej me pa zato kdo durg mal zapele okol ane al pa kak film pogledam d usaj SLISM mojo pesmico :wink:
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

he he film gledas ... blah, u filmih ni alf, ostali avti pa nimajo tazga zvoka :disturbed:
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Totalno sem razočaran nad filmom ITALIAN JOB ( novim ). Original iz leta 1969 je mrgolel Giulij in drugih Alf... pa so rekl da bojo čisto repliko nardil!
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

eh zrd tega pa ti res ni treba bit razocaran, he he, dokkler ti ne vozis fake alfe si loh vesel :cheers:
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Glede nato da bo baje GM kupil FIAT spa, me malo daje...
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

hmmm js pa originala italian job nism gledala oz.sploh nism vedla d obstaja! drgac mi je biu pa ta kr usec k so mel take hude fore k se jih js nikol nebi spomnla!
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

NO ja, sem gledal novo Italian Job. Res izjemna reklama za Minije. Ko sem prišel ven iz kina sem ene pol urce komaj dihal in zraven nekaj blebetal: hočem Coperja, hočem Cooperja, hočem Cooperja S!!! :lol:
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

dokler bos ostal pri blebetanju se nimas cesa bat :D 8)
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Sam tile miniji so pa vseeno zakon :wink:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Naredil skoraj 2000km s testnim minijem in se nato odločil za alfo 147. Prijatelj se je odločil za minija in si prvi v Sloveniji omislil angleško zastavo na strehi, bela platišča , rdečo črna usnjena notranjost in kakor hitro se je peljal z mojo alfico, mu je že bilo žal da se ni odločil raje za 147. BTW: Pred minijem je vozil 145 1.6ts.

Mene samega je sicer mini na začetku navdušil, a nato iz kilometra v kilometer je to navdušenje kopnelo. Na koncu me je že skoraj vse motilo. Glede lege na cesti pa je moja alfa sedaj miniju enakovredna, a sem si moral omisliti 17" kolesa, nove vzmeti in blažilce. Občutek pri ekstremni vožnji, vsaj meni, pa mi daje boljši.
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

heeey sam je pa res d 147ka ful dobr ovinke zvoz c na gasa das na ovinku...k sm sla js s fotrom na "dan odprtih vrat" pa sva sla 147ko sprobat je dal ful gasa na ovinku pa nas je kr prlepl na cesto...ful je blo hudo sam je bla pa fora k je pol un prodajalc al whatever k se je pelu zravn reku d u bistvu se noben tega ni zares naredu (stisnu na ovniku)...hehehehe :lol: :lol: :lol: sm mu kar en tak strah na faci prebrala takrat! :mrgreen:
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Hehe pa da ni bil še sedež moker :smokin:
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

He, moja mati ima Minija 1.6 Cooper in je kar mašinca, pa tudi cesto drži k gokart. Super zadevca, sam ni za dolge vožnje, ker ti zaradi trdega podvozja in sedežev rit odpade. Ma ga ni čez dobro Alfo. seveda mojo Alfo 75.
Slika
birdy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1110
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:31 pm

birdy napisal/-a:hmm kaj punce porecejo;)
moja je navadno tiho kar se voznje tice...le tu in tam opazim da se prime za roc na vratih al pa da njena roka na moji nogi rata bolj trda kot obicajno...pa 2x do sedaj se je zadrla(al 1x saj ne vem)

drgac pa kr dobr prebavlja hitrost do tm 100-120% prekoracitve hitrosti vse kar je nad pa moram bit sam
TO NI RES!!!!!!!! Barbara :evil:
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

oho.....kaj je neka dama ukradla fantu account....svojege ne zna narest? ccc....tole pa ni lepo, kaj zdej vemo kdo je kej pisu? #-o
Odgovori
  • Informacija