3.0 --> 3.7

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Kak je motor od 75 amerike in od 174.. govorim o 3.0 V6 motorjih. A so notr puše.. in pa kako bi se dal 3.0 povrtat oziroma z tanjšimi pušami narest v 3.2-3.5-3.7 mašino..? Slišal sem namreč da se da na 3.7 dat...


Kdo bi znal o tem kej več povedat?
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Pokliči Top avto Hoče, gospod ima več alf, med njimi tudi 75 3.4 V6 in ti lahko več pove o tem. Drugače pa ima 75 Amerika mokre puše in jih povrtavat vsekakor ni dobro.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
MG
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1263
Pridružen: So Feb 28, 2004 10:40 am

Em,... z tanjsanjem pus, se js ful nebi igral. Dost hitr lahk pocijo, pa t ivse zariba ko ti olje pokuri.
Ce hoces kubaturo vecat, bos mogu nabavit novo glavno gred. Ker z tanjsanjem pus, dobis zelo mal prostora, ce pa ti zamenjas gl. gred, pol pa mal dost vecji hod bata, kar pomeni vecja delovna prostornina. Kako je pa glede ojnic, to pa ne vem tocno. Sam mislim da bi mogu tut tiste zamenjat za krajse.

sam nove gl. gredi so drage cca. 2200 eu naprej, rabljene take bos pa tezko dobil, razn ce ma ker avto SLUCAJNO tako da bi ti pasala.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Točno to sem želel tudi jaz napisat, edina možnost je zamenjava ojnic in gredi. Po možnosti še batov.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ja sej če bi puše dal tanjše bi moral tud bate večje dat... to je logično.bomože neki pogruntal...



2000 :lol:
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Tako je naredi drugo brušenje.....to je 6%. Se prav je že takoj na okol 3.2 .....
Odgovori
  • Informacija