Autodelta Alfa 147 GTA 3.7

Izgled Alfic, povečanje moči

Kaj bi izbrali ??

Novitec kompressor
3
17%
Autodelta 3.7
15
83%
 
Skupaj glasov: 18
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

sleby napisal/-a:dolg sm rabu zato ker sm bil na morju in sm prsu dam ucer popoldan! GTA ne moti me to ker si kle gor ampak zato ker pises v prvi osebi (kot da je avto tvoj), lazes (vidu sm te pr leclercu..).. ipd.

lp
Ah kakšne bedarije klatite.

Raje napiši da ima hud stroj in naj prihaja še tako naprej na vsak miting, kot do sedaj.Dobra reklama predvsem za Alfo in naš klub =D> =D> =D>

Sicer pa pridi tudi ti s strojem, magari fotrovim, važn da je Alfa in da prideš :evil: :evil: :evil:
Lp G.A.
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

MG napisal/-a:
sleby napisal/-a:dolg sm rabu zato ker sm bil na morju in sm prsu dam ucer popoldan! GTA ne moti me to ker si kle gor ampak zato ker pises v prvi osebi (kot da je avto tvoj), lazes (vidu sm te pr leclercu..).. ipd.

lp
Ja pa boli te k**** ce pise tk ko da je avto njegov. Sj je avto druzinski, sj ni tk ko da je od soseda.
Mislim kk se folk obremenjuje zarat nepomembnih stvari. :roll:
=D> =D> bravo =D> =D>
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ej ampak ti pa si ej #-o #-o Stari rečem ti da je kul , sam povem zakaj sm znoru ti pa še kr nadaljuješ. Očitno se ne da zment s tabo. Včasih čutim v tvojih postih priokus ljubosumja. Te srbi ane.....sj vem... Zdj pa dost !! Sm hotu bit v normalnih odnosih s tabo pa ti še kr bla bla bla...

Bravo =D> =D> Ratal ti je...


...zasmetit mene in še eno mojo temo !!!

:(

Drugače pa hvala vsem k držite z mano :wink: Eni pač znajo bit človeški. ANE SLEBY !!?? :evil: :evil:

pa LP :wink: :doubt:
GTA
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: Ne Mar 14, 2004 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Giorgio Armani napisal/-a:
sleby napisal/-a:dolg sm rabu zato ker sm bil na morju in sm prsu dam ucer popoldan! GTA ne moti me to ker si kle gor ampak zato ker pises v prvi osebi (kot da je avto tvoj), lazes (vidu sm te pr leclercu..).. ipd.

lp
Ah kakšne bedarije klatite.

Raje napiši da ima hud stroj in naj prihaja še tako naprej na vsak miting, kot do sedaj.Dobra reklama predvsem za Alfo in naš klub =D> =D> =D>

Sicer pa pridi tudi ti s strojem, magari fotrovim, važn da je Alfa in da prideš :evil: :evil: :evil:
No Sleby :

To je človeški post :wink:

Glej in se uči :roll:
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

GTA napisal/-a:
Giorgio Armani napisal/-a:
sleby napisal/-a:dolg sm rabu zato ker sm bil na morju in sm prsu dam ucer popoldan! GTA ne moti me to ker si kle gor ampak zato ker pises v prvi osebi (kot da je avto tvoj), lazes (vidu sm te pr leclercu..).. ipd.

lp
Ah kakšne bedarije klatite.

Raje napiši da ima hud stroj in naj prihaja še tako naprej na vsak miting, kot do sedaj.Dobra reklama predvsem za Alfo in naš klub =D> =D> =D>

Sicer pa pridi tudi ti s strojem, magari fotrovim, važn da je Alfa in da prideš :evil: :evil: :evil:
No Sleby :

To je človeški post :wink:

Glej in se uči :roll:
A smo Alfisti ali NE.

S slogi je moč, oziroma "VSI ZA ENEGA, EDEN ZA VSE" kajne Alfisti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lp G.A.
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

@GTA

Ne se jezit zaradi brezveznih pripomb. :wink: :wink:


Pa še na kakšnem dragu kako piko osvojita, sicer pa tudi če GTA ni bila prva, se je vseeno 90% po njej slinilo in ne po ostalih. :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

EDEN ZA VSE VSI ZA ENEGA TEMA PA JE ZAKLENJENA :mrgreen:
Zaklenjeno
  • Informacija