Rabim mnenje ličarja !!

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
JoHnI-B
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Po Feb 19, 2007 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Lp

če je kakšen ličar na forumu lepo prosim za nasvet.
Na avtu spredaj na branikih in haubi imam kar precej globinskih lukenj in prask od kamenčkov . Zanima me postopek obdelave in ličenja kaj je najbolše, vse dol zbrusit in zakitat in na novo špricat ali pa zbrusit te globinske praske in zakitat in prestalo barvo zbrusit z 2000 vodnim brus papirjem in po barvat. Škoda je brusit vse ker je še prva barva in ni zbledala ali kaj podobnega, motijo me samo te praske in hočem to uredit da mi nebi začelo kaj rjavet in avto pripravit pred zimo .

Prosim za nasvet HVALA !!
extrem
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 80
Pridružen: Ne Jun 21, 2009 6:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

JoHnI-B napisal/-a:Lp

če je kakšen ličar na forumu lepo prosim za nasvet.
Na avtu spredaj na branikih in haubi imam kar precej globinskih lukenj in prask od kamenčkov . Zanima me postopek obdelave in ličenja kaj je najbolše, vse dol zbrusit in zakitat in na novo špricat ali pa zbrusit te globinske praske in zakitat in prestalo barvo zbrusit z 2000 vodnim brus papirjem in po barvat. Škoda je brusit vse ker je še prva barva in ni zbledala ali kaj podobnega, motijo me samo te praske in hočem to uredit da mi nebi začelo kaj rjavet in avto pripravit pred zimo .

Prosim za nasvet HVALA !!
poškodovane dele zbrusi pa zakitaj pol daš malo brizgalnega kita gor ko se posuši brizgalni kit ga zbrusi z 320 nato pa celo havbo in branik na roko zbrusiš z vodobrusnim papirjem granolacije 1000 :wink: pobarvaš zlakiraš..... pa srečno :D
extrem painting-airbrushing
JoHnI-B
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 213
Pridružen: Po Feb 19, 2007 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Hvala ti !
Odgovori
  • Informacija