Homologacija žarometov, zadnjih luči

Izgled Alfic, povečanje moči
bobo69
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 103
Pridružen: So Jan 09, 2010 9:23 pm

LaŠko-TeaM napisal/-a:
bobo69 napisal/-a:
LaŠko-TeaM napisal/-a:ja glej izkušnjo ti rečem sam se zamenjal tud zadnje luči za tele lexus pa mi je reku na tehničnem,vidim da imate zamenjane zadnje luči in vam zelo lepo svetijo in to je blo use.Tud policaji me dostkrat ustavjo pa še noben ni vprašal za zadnje luči s tem da vedno pregleda če mam homologirana stekla in feltne.Probej it ne zgubiš nič,če ti bo kej težil mu daj 10-20 € pa reč to mataz kolegom za pir.

l.p.
Glej, tako so se morda pogovarjali deset let nazaj, zdaj pa reskiraš da te parkira, pobere prometno in napiše kazen, če pa si pameten na način " Laško -Team" te lahko obtoži še poskusa podkupovanja, kot je že napisal Yagi.
Če maš slučajno viška časa se sedi v avto pa se pelji en krog,ne pa da težiš drugim z brezveznimi komentarji.Pr nas slučajno ni tko zajebano kot pr vas in se še vedno da kaj dogovorit.Menio je to že drug avto z zamenjanimi lučmi zadnjimi !!!Pa nisem nikoli imel problemov z policaji ali na tehničnem.Bolj je reskirano prednje luči menjat pa nimaš papirjev.

l.p.
Če se ti je zdel moj komentar brezzvezen potem ne vem, kako bi lahko označil tvojega. Če slučajno še nisi opazil imamo enega najbolj restriktivnih zakonov o ZVCP in s tem tudi povezane višine kazni. Morda v Murski Soboti to ne velja, v ostali Sloveniji pa to še kako velja zato komentar v stilu "daj tečnemu policaju za pir"ni ravno na mestu. Če pa se zaradi mojega posta počutiš užaljenega potem pa oprosti, obljubim da se ne bom več vtikal v tvoje komentarje in težil z brezzveznimi nepremišljenimi posti ki nimajo zveze z realnostjo.
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Ja sej glej ni problema, sam jaz sem pač napisal kar je res ker se pr nas še tako da rešit,ampak vedno tudi ne.Odvisno je na katerega naletiš.
Odgovori
  • Informacija