LED žarnice

Izgled Alfic, povečanje moči
zvitafeltna
Alfist
Alfist
Prispevkov: 402
Pridružen: Sr Dec 14, 2011 8:04 pm

Naj kdo pove ceno, pa bomo naročil, ne =)
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

@HyperJack
Je free shipping...če se plača po predračunu

@zvitafelna
cene na ZS, saj je veliko modelov žarnic zato tudi veliko različnih cen.
Po drugi strani pa ne morem javno objavit klubskih cen, saj ne bi bilo pošteno do ostalih kupcev, ki kupujejo po MPC.
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
Assholer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1747
Pridružen: Pe Okt 29, 2010 4:57 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 156 SW 1.9 JTDm
Suzuki Vitara
Kraj: Logatec

Je kdo dajal LED žarnice v lučke, ki so skrite pod senčniki v 156?

Namreč, ko sem kupil 2 žarnici in jih namontiral, mi je na voznikovi strani svetila, na sovoznikovi pa ne. Ko sem naredil obratno, na sovoznikovi strani zopet ni delovalo.
Navadna žarnica deluje, tako elektrika je v luči.

Ima kdo kakšno logično razlago?
lp. Tomaž
Slika

If in doubt - flat out
ThugBoy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: So Jul 19, 2008 9:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Morje

Assholer napisal/-a:Je kdo dajal LED žarnice v lučke, ki so skrite pod senčniki v 156?

Namreč, ko sem kupil 2 žarnici in jih namontiral, mi je na voznikovi strani svetila, na sovoznikovi pa ne. Ko sem naredil obratno, na sovoznikovi strani zopet ni delovalo.
Navadna žarnica deluje, tako elektrika je v luči.

Ima kdo kakšno logično razlago?
Mogoče neumno, ampak si probal obrnit žarnico? LED zarnicam je pomembno kje je plus
"Even When They Kill Me, They Can't Never Take A Game From Young G"
Uporabniški avatar
Assholer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1747
Pridružen: Pe Okt 29, 2010 4:57 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 156 SW 1.9 JTDm
Suzuki Vitara
Kraj: Logatec

In zdaj čudežno deluje.

Res je pomembno kako jo obrneš.
Zdaj mi pa ni jasno kako mi jo je 10x uspel narobe obrnit pri vseh lučeh, na voznikovi strani pa vsakič pravilno :?

Hvala ThugBoy
lp. Tomaž
Slika

If in doubt - flat out
Uporabniški avatar
folc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1356
Pridružen: Ne Jul 01, 2012 6:32 pm
Vozilo: AR 156 SW 1,9 JTDm 110kW 150KM l'05
Kraj: Nekje med NG in Tolminom :)

LED prevaja samo v eno smer in ko v avtomobilu menjaš navadne žarnice z LED je velika zmešnjava kar hitro.. ker avtomobili enkrat poberejo plus iz levega enkrat iz desnega konektorja.. vsaj za Cliot-a vem da ima tako stropno ... ko odpreš vrata pride plus iz levega konektorja ko daš na stalno pride iz desnega... neka zmešnjava... ki sem jo v sestrinem cliotu izkoristil sebi v prid tako da je ko odpreš vrata plava LED v akciji ko daš na stalno pa bela LED :D
Alfa Romeo .. time to stop looking and start touching :D
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Še ta teden bi po možnosti potreboval žarnice T10 LED multi... zakaj multi? Prav zaradi črnega podnožja. Žarnica ni potrebe da deluje, ker rabim samo podnožje.

Slika
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Poznam enga tipa MR. Ledika ka kličejo.
Nardi takšne in drugačne varjante ledic,ni da ni,od majklnajta do napisov do nevem kaj.brez kakšne jebarije.

njegovi izdelki
http://www.mazda-si.net/lofiversion/ind ... 031-0.html

p.s. meni je delal komplet podvozje osvetlitev in sem ful zadovoljen.
Tak da če ker kaj rabi in se slučajno ne da kupit,al pa je predrago on nardi ziher za manjše pare.

l.p.
bernymonty
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 105
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 9:51 pm

mene pa zanima če imajo led žarnice dovolj upora, da ne javla napake na števcu. Imam pa 159 alfo. A je kdo že probal?
Alfa Romeo! Brez srca in duše bi bili le stroji.
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Ja se dobi ledico z CANBUS-om. Če nima canbusa računalnik javlja napako. Je pa tako, da je meni kakšen mesec delalo ok, potem pa je skurilo čip in pač javlja napako. Vendar samo ko daš kontakt, nariše avtek in napiše. Baje vse slejkoprej skuri. Druga rešitev je da priciniš upor.

Prilagam link enih iz ebaya. Dobiš pa to šaro povsod in čuda varjant(bolha,ebay,aliexspress...)
http://www.ebay.co.uk/itm/2-x-NO-ERROR- ... 1953969%26

No pa še spisek podnožji za alfo 159. (vsaj naj bi bil točen) jaz imam malo drugače,ker imam xsenon.

Dipped Beam H7
Main Beam H7 (Not H1 as listed)
Front Fog H1
Sidelight 501
Front Indicator 581
Rear Indicator 581
Stop/Tail 380
Tail 380
Number Plate 501
Rear Fog 382
Reversing 382
Interior Maps 501
Interior Mains 43mm Festoon
Boot 43mm Festoon
Puddles 501
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
sasoz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Jan 18, 2013 9:25 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 156SW 1.9 16v
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

"THOR" kolk pa tole kej svet, k si dal ink z ebay-ja? Pa kolk policaji težijo če daš tole notr :)
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Jaz sem dal sam pozicijske in v tablico.Jaz imam z manj ledicam in parkirne sveti slabo, tko da če sklopim xsenon, mi vsak drug avto blenda. Sem pa dal 1e po kosu :) Z kratke/dolge pa kar pozabi :)
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

THOR napisal/-a:Jaz sem dal sam pozicijske in v tablico.Jaz imam z manj ledicam in parkirne sveti slabo, tko da če sklopim xsenon, mi vsak drug avto blenda. Sem pa dal 1e po kosu :) Z kratke/dolge pa kar pozabi :)
Sam sem kupil ene za 1.5 e za osvetlitev tablice ne rečem da osvetlijo ne vem kaj ampak pomoje se vidi dovolj so me pa že ustavili policaji pa kljub temu nisem imel velikih problemov je bilo ob 2 h zjutraj pa me je samo prašal zakaj tako slabo sveti pa sem mu rekel da je tako original.
Gre za alfo 166 sam sem dal led v celotno notranjost in moram reči da avto izgelda 100X boljše. Sprednjih in zadnjih luči nisem tikal in jih niti nebom ker poziciska navadna žarnica ki sveti rumeno in xenon sta ubijalska kombinacija. 8)
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
THOR
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1262
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 1:06 pm
Vozilo: alfa 33/156/159/giulietta

Za tablico zadaj sveti več kot dovolj. Za parkirne pa so moje malo prešvoh,sam ne bom menjal. Policaje pa nima kaj brigat.
Mene je pa ravno to motilo, oz se mi je zdelo grdo beli xsenon in rumene pozicije. Zato sem dal notri led.
Pij, jej, kavsaj, za delo se ne ravsaj!!!
alfa 33//156//159//giulietta
Fleks4
Alfist
Alfist
Prispevkov: 338
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 1:18 pm

Ima že kdo izkušnje s LED conversion kit-i? http://www.amazon.com/RSI-Headlight-Con ... B00DR997Z0
Odgovori
  • Informacija