KOMAD VELK ŠPORTN AVZPUH

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Kako je z homologacijo, katalizatorjem in seveda tehničnim?
Uporabniški avatar
AlfaJTD
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 58
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:05 am

Foggy napisal/-a:Jest priporočam modela na Tržaški z imeno Pero, izdeluje vse sorte auspuhe, nekateri znani po blagovno znamko WINGHORSE =D> tudi sam sem lastnik tega izpuha in morm rečt da alfica poje fenomenalno, narejen je bil po naročilu in se da za dost ugodn dobit. Je pa to malo naprej od Viške cerkve v smeri proti Agrotehniki!!

LP
men je naredu po naročilu samo zaključek auspuha, ki mi ga nikjer drugje niso nardi. sem pa na drugih avtih vidu kaj dela, zato mislm, da bi se ga splačal obiskat. Enkrat je dal celo poseben orodje nardit, da je lahko zmonteru dvojni auspuh (na levi in desni strani avta) na Polo-ta. Če ima takega, da meče ogen ven ti bo pa že povedu. Pr Laušu in Novaku pa sigurno nimajo takih.

Njegov naslov je Peter Gerkšič, Tržaška 101, LJ. tel: 423 52 30. Upam, da ni nič narobe, če mal brezplačne reklame nardim.
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Ni problema, če je kvalitetn servis/trgovina.....to etaq vedno vsi rabmo
33 SportWagon
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: To Jan 20, 2004 12:35 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja gerkšič je kr ok :) Men je še na Unotu 45s naredil tak izpuh k se ga tud turbač ne bi sramoval :)... Pr nizkih obratih je mel sound kot 2.0 motor pr cca 6k (sej kej dost več se 1.0 motor ne zavrti) pa je žvižgal k honda. Kako je pa z homologacijo pa ne vem :(. Takrat ni blo nobenih problemov. Na turbaču sem imel itaq celga Remusa, na wagonci je pa stock pa prav lepo poje:). Sam neki me moti. A vsem 1.3 motorjev pri 6k rpm tko hitr moč pade? Ker pri meni je pri cca 6100-6200 tema :). Moč toliko pade da dejansko motor že skor bremza :) Drugače pa lavfa :)

Lp
Dovolj ljudi imamo, ki govore o tem, kar je. Zdaj bi nam prišel prav takšen, ki bi povedal, kako bi lahko bilo.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Mene zanima kako in kje bi lah na svojo 33-ko 1,3 EI 1993 letnik ferrari rdeče barve :?: :(

Kaj je bilo prej Alfa ali Ferrari?
Uroš
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Uroš napisal/-a:Mene zanima kako in kje bi lah na svojo 33-ko 1,3 EI 1993 letnik ferrari rdeče barve :?: :(

Kaj je bilo prej Alfa ali Ferrari?
Alfa je bla prej.
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

NORMALNO , še Enzo jo je včasih vozo !
Zato pa ni Ferrari rdeča ampak Alfa rdeča!
Uroš
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Ferrari je pred leti nastal kot predelovalnica formul Alfa romeo, ko se je takrat Alfa odločila, da prvensvo zapusti, je Enzo nadaljeval v svojem slogu in zamenjal ime, tam pa se skupna pot močno loči.
Alfa je mama Ferrari. :lol:
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

... dirkač Novulari je dobil od Alfe izvrsten avto Tipo B ali P3 (pripravil ga je Jano), Enzo ni imel s tem nič in je tako postal pomožni pripravljalec vozil (druga liga) s starimi 8C in 1750. P3 mu Alfa ni dala!
Na dirki 24 ur Spaja je dirkal s temi starimi vozili in prvič uporabil Cavalino Rampante na rumeni podlagi (emblem letalca Barrace) pravtako pa je avtomobile prebarval v temnejšo rdečo barvo ki je postala simbol Ferrarija!
Uroš
Uporabniški avatar
lev_cek
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 512
Pridružen: Pe Apr 30, 2004 11:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

LaserJamm ima prav, ogenj boš samo vido, če avto skuriš pa klobasice gor pečeš...
Auspuh taki z homologacijo pa tud neboš dobil, ker ti ga noben nebo homologiral, zato rajši pusti to sej tak brezveze rajši daj avto za 15.000 spolirat boš ti vesel ker se avto šajna, pa avto bo tud pasalo.
Daj gas, daj gas, daj gas,...................................u p**** sem reko da bremzaj!!!!!!
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

da ti meče ogenj iz izpuha rabš cevko k tipripelje bencin do avspuha razpršilc da ne teče ampak se lepo razprši ,svečko se mal poigraš da nrdiš ventil za bencin k ne more skozteč kabl za svečko pa eno stikalo moreš pa mal elektronike obvladat da nrdiš krmiljenje ventila za vbrizg bencina JE PA NELEGALNO to nrdit pa če si pameten in daš to pred zadnji dušilc ti skuri le tega

lepo da poznate BANG BANG sistem ampak avto s tem sistemom pije 40 litrov vem k je mel kolega dirkalnega cooswotha (drugi na saturnusu ) je pa to nč druzga k zamik užiga s pomočjo elektronike težko nastavt
Odgovori
  • Informacija