159 Q-tronic - Tuning avtomatskega menjalnika

Izgled Alfic, povečanje moči
Odgovori
159JTDm
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 81
Pridružen: Če Jun 27, 2019 2:51 pm

Morda kdo ve, ali kje pri nas obstaja kdo, ki ima opremo in znanje za "tuning" Q-tronic avtomatskega menjalnika v AR 159? Na mojem Q-Tronicu bi spremenil par parametrov in sicer, da bi zadeva bila vozna tudi pod 1500 obrati, ne pa da mi pri teh obratih prešalta v nižjo prestavo ](*,) In da bi iz standardnega šaltanja v višjo prestavo pri 2250 obratih, dejansko prešaltal pri 2000 obratih. Neki sem sicer geldal po netu, našel sm angleški DTUK, ki prodaja box, ki se vtakne v OBD2 in se potem program avtomatsko prenese v TCU, samo mislim da pri tem boxu ni tako, kot bi si js želel.
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Z razlogom šalta v nižjo pri 1500. Mislim, kaj še želite od motorja? Da vas vozi pri 1000 obratih, da bo poraba nizka? S takšno vožnjo bi škodili DPFju, vztrajniku in vsem nosilcem motorja. Avtomatik že ve kaj dela!

Če bi pri polnem gasu šaltal pri 2000 bi prav tako bilo to škodljivo za vztrajnik in podobno.

Moja dva centa.
159JTDm
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 81
Pridružen: Če Jun 27, 2019 2:51 pm

Jebate, komentar si pa dal... =D>
Medtem, ko je vsak dizl z rocnim al pa dsg menjalnikom sposobn vozit 50 km/h v cetrti prestavi, ta butast qtronic pri 55 kmh presalta v tretjo (ko spustis gas pr 60kmh v cetrti) in se tko vozikamo na prbliznih 2000 obratov in tko imamo en kup hrupa in ja... tudi vecjo porabo.
In ne, se ne strinjam s tvojo trditvijo o unicenih vztrajnikih, ker pred alfo sm mel forda,z mtx75 menjalnikom, ki ima trenutno 345.000 km za sabo, original dvomasni vztrajnik, original nosilce, pa so tak avto, kot vztrajnik in kot nosilci dali svakojake borbe cez. Tut veckratna vleka polne prikolice ni ubila kriticnih delov.
Pri polnem gasu ne bi saltal na 2000 obratov, ker tega tt zdej ne dela, ampak ima zdej mejo pri 2250 obratov, ko z normalnim gasom presalta iz tretje v cetrto, potem v peto, v sesto pa pri 2000 obratih. Ce pa mu das vec gasa, pa salta navzgor pri visjih obratih (vec gasa, visji obrati), pri polnem gasu pa upali kick down pa gre do konca.
Zal tale "klasicni" avtomatik ne ve kaj dela, ker je tako sprogramiran in ja, to bi rad spremenil... tko kot sem mu spremenil euro normo (seveda v nizjo), tako kot je Tribesman spremenil parametre v ECU, bi rad zdej nasu nekoga ki bi spremenil se parametre v TCU.
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Sam en komentar. Qtronic nima vztrajnika, ker je klasičen avtomatik s pretvornikom navora. Dušenje vibracij prenaša olje. Zakaj tako 'visoka' meja, je tudi meni čudno.
Slika
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Prakticno vsi novi avtomatiki imajo vztrajnik, ker za zvisanje izkoristka zaklenejo torque converter, posledicno tudi funkcija dusenja preko olja ne deluje vec... zato rabijo vztrajnik...
Hranata
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 750
Pridružen: To Sep 16, 2014 6:24 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: 156 2.4 JTD 10V GTB2260 (projekt), Citroen Berlingo 1.5BHDi Shine XTR (daily)
Kraj: Cerkno

Govorimo sicer o Q-tronicu, ki je še zelo stare šole, vsaj kar se funkcij tiče. ZF8 ima pa že zelo verjetno kakšne fedre v flexplošči, ki je med pretvornikom in motorjem. Pri vseh teh novejših 8+ prestav so tudi vandlerji z izredno nizkim 'stall'om okoli 1300rpm in potem sklopke zagrabijo. Včasih tega nisi mogel početi zaradi velikih razlik med prestavami (3 in 4 stopenjski). Tam je bil razmeroma visok stall uporaben za neke vrste medprestavo...
Slika
159JTDm
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 81
Pridružen: Če Jun 27, 2019 2:51 pm

Q-Tronic je stara izvedba,klasična, in kukr sm gledal, nima vztrajnika.
Torej, ni tu nikogar, ki bi se spoznal v tuning te zadeve? [-o< [-o<
Odgovori
  • Informacija