GTA luči / Smoked headlights - AR 147

Izgled Alfic, povečanje moči
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

sem gledal. ravno ta ušeska me najbolj skrbijo...sej veš tisto: bom sm mal przdvignu s šraufencig..PING in zadeva odleti

Pomoje se bom kar lotil zadeve, samo nimam nobene garaže dovolj prostorne tako, da bom moral počakati malce lepše vreme in se zadeve lotiti zunaj.
Uporabniški avatar
J`Mavr0
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 84
Pridružen: Po Jul 02, 2007 10:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Zanima me kje kupit original za 147 z računom, ker rabim za zavarovalnico

Zanima me A3M ima v Mb, kje drugje bi še dobil ker nočem nekega chip sranja.

Hvala za pomoč!

lp;
Jernej
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Ce je za zavarovalnico, pol pojdi na pooblascen servis :?
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

luči dobiš tudi pri meni !
črne ali pa originalne( srebrne), več na ZS
aja pa seveda nove, z računom !!
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

J`Mavr0 napisal/-a:Zanima me kje kupit original za 147 z računom, ker rabim za zavarovalnico
Če praviš da ti krije zavarovalnica nimaš kaj razmišljat. Na uradni servis in kupi originalne kot ti je @creed napisal. Ne vem zakaj bi iskal neke cenejše varijante če te be ne stane nič :roll: .
Slika
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

em... eden od razlogov je lahko tudi ta, da ti zavarovalnica lahko izplača tudi ceno za dražje žaromete, kupiš pa si cenejše.
torej poleg tega da ti plačajo luči še malo zaslužiš.
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Koliko pridejoi smoked za 156-ko :?:
Slika
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

mikkaa145 napisal/-a:em... eden od razlogov je lahko tudi ta, da ti zavarovalnica lahko izplača tudi ceno za dražje žaromete, kupiš pa si cenejše.
torej poleg tega da ti plačajo luči še malo zaslužiš.
In kaj si potem razumel ? Daš gor luči slabše kvalitete (o takih se je že pisalo na forumu kako svetijo nekam v tri dni...upam da imaš ti boljše), nekaj zaslužiš ob tem, potem boš pa metal dol kot so že nekateri. Sam sem mnenja da če plača zavarovalnica, gre 100% vse original gor, če bi moral pa sam krit stroške in bi videl da ne grem skozi, bi se odločil za neoriginal. Pa tudi o tem kako zavarovalnica plača za original bi se dalo marsikaj povedat. Ponavadi ti izplačajo če jim prineseš predračun, pa še to ne 100%.
Slika
Uporabniški avatar
drhouse
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 69
Pridružen: Če Dec 20, 2007 4:58 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje, Sežana

@Creed: Eno vprašanje. Zdaj, ko je okvir črn, kako kaj vpliva na svetilnost?
No Compromise! Just GTi!
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

drhouse napisal/-a:@Creed: Eno vprašanje. Zdaj, ko je okvir črn, kako kaj vpliva na svetilnost?
Nič, ker svetlobo usmerja parabola in ne okvir. Bo pa @creed še sam povedal.
Slika
Uporabniški avatar
J`Mavr0
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 84
Pridružen: Po Jul 02, 2007 10:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Na pooblaščenem servisu @petrovčič [MB] teh črnih ne držijo.
Pač če imam priliko bi dal te črne gor (ČE SO KVALITETNE)?

Zdaj pa vas vprašam je svetilnost pa parabola ok pri črnih ali kupim original?
Če praviš da ti krije zavarovalnica nimaš kaj razmišljat. Na uradni servis in kupi originalne kot ti je @creed napisal. Ne vem zakaj bi iskal neke cenejše varijante če te be ne stane nič Rolling Eyes
Saj pravim, ne želim slabše kvalitete ampak če so KAKŠNE KVALITETNE črne?

lp;
Jernej
mikkaa145
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 990
Pridružen: Če Okt 21, 2004 6:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radenci
Kontakt:

@alro
saj nisem rekel da moraš dati gor "nachbau". Črne se pač dobijo samo kopija, navadne pa lahko tudi original !
Pri hercules.si sem našel cene za sprednje luči 162,24 komad !
Tudi jaz lahko nabavim originalne za okrog 130 eur/komad
dobijo pa se nadomestne luči ki stanejo 40 eur komad ali pa takšne ki stanejo 100 eur komad !

@alfa33
črne za 156 so 200 eur za par !
za člane alfa kluba 10 % popust !
Poglejte v mojo trgovino: WWW.MSTYLING.NET
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

drhouse napisal/-a:@Creed: Eno vprašanje. Zdaj, ko je okvir črn, kako kaj vpliva na svetilnost?
Ne vpliva sploh! Usaj jaz ne opazim razlika, pa tud alro ko se je pelu z mojo, je zmeri govoru da kok boljse svetijo moje luci kot njegove, tko da mislim da se ni svetilnost nic poslabsala.

GTA-ke imajo original crne luci, tko da bi tud na pooblascenem servisu mogli met take luci. Sam mors povedat da je za recimo 147 GTA :wink: Sam ne vem kaj bo pol zavarovalnica rekla :?
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

mikkaa145 napisal/-a:@alro
saj nisem rekel da moraš dati gor "nachbau". Črne se pač dobijo samo kopija, navadne pa lahko tudi original !
Pri hercules.si sem našel cene za sprednje luči 162,24 komad !
Tudi jaz lahko nabavim originalne za okrog 130 eur/komad
dobijo pa se nadomestne luči ki stanejo 40 eur komad ali pa takšne ki stanejo 100 eur komad !
1. Kot je že @creed napisal, se dobi tudi original črne, katere so na 147 GTA brez xenona.

2. Sem hotel samo rečt, da če krije zavarovalnica bi vsekakor gledal za original. Kako bi gledali če bi hotel potem od GTA pa ne vem......najbrž ne preveč lepo. Karkoli vzameš, pa je potrebno pred nakupom pogledat kvaliteto luči, da se ne ponovi kaj takega:
Scremer napisal/-a:Cene so smešno nizke, kvaliteta je nekoliko slabša, za luč se je pa na koncu izkazalo, da je neuporabna (recimo temu, da ima konstrukcijsko napako, saj sveti absolutno prenizko). Luči sem jim vrnil. Sem bil zelo razočaran, sem namreč upal, da mi bodo ponudili nov par luči, vendar so jih vzeli samo nazaj. Tako, da ne vem ali je bil problem samo v tistem paru, ki sem ga dobil, ali je težava v vseh. Žal ni bilo možnosti preizkusit. Odnos je bil korekten.
damhel napisal/-a:se pridružujem glede luči depo. Sem jih kupu in praktično vrgel denar proč. Ne moreš nikakor naštimat višine luči pa tudi ne svetilnosti levo desno zamikati. Katastrofa od luči. V soboto obvezna demntaža teh luči in dam nazaj stare gor, bodo vseeno svetile boljše kot te, pa čeprav so nove


Tema o tem je pa tukaj.
Slika
turko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 536
Pridružen: Po Sep 13, 2010 5:54 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

evo, ker sem ravno pred barvanjem imam eno vprašanje. danes sem bil v trgovini in so imeli mat črn sprej na katerem je pisalo da ne potrebuje temelne barve? komu kaj poznano? ali je vseeno bolje z primerjem prej pobarvat??

silikon bo pa vredu prozoren za kopalnice -50/+180?? :)
ALFA JE HOBI, HOČEŠ ALI NOČEŠ
Odgovori
  • Informacija