Blue&Me - Giulietta

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

Uporabniški avatar
DucAr
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: To Apr 06, 2010 6:31 pm
Kraj: Ljubljana

Meni v Mitu tudi ni uspel update. Pa še Mac OS ni kompatibilen. Telefon sicer deluje, z iPod-om pa ne gre in ne gre. Ali ni kompatibilno ali sem pa jaz bedak. Naslednjič bom vprašal na servisu. Meni se ne da več.
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

V Mitu menda rabiš usb adapter (http://www.fiat-accessories.com/Fiat-Bl ... Me-Adaptor).
Ta update pa je res čist mimo. Če že ne moreš sam update-at pol bi vsaj napisali da idi na servis :twisted:
Uporabniški avatar
DucAr
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: To Apr 06, 2010 6:31 pm
Kraj: Ljubljana

Ta adaptor sem nabavil ob nakupu mitiča in nič ne pomaga. Kaže, da to ni software adaptor. Lahko pa, da prvotna verzija software-ja ni ustrezna tudi za adaptor.
Mah, saj mi program ARS na radiju popolnoma zadošča.
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

DucAr napisal/-a:Ta adaptor sem nabavil ob nakupu mitiča in nič ne pomaga. Kaže, da to ni software adaptor. Lahko pa, da prvotna verzija software-ja ni ustrezna tudi za adaptor.
Mah, saj mi program ARS na radiju popolnoma zadošča.
Po moje bi s tem moralo delat. Jaz mam priklopljen ipod touch gor. Ko daš kontakt spusti ipod nek zvok in se izpiše na njen da je v nekem mode-u :) Potem lahko na volanu v Advanced usb settings brskaš po njem kot v itunes. Res bomba.
Uporabniški avatar
DucAr
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: To Apr 06, 2010 6:31 pm
Kraj: Ljubljana

Hvala, se bom v teh dneh še malo pozabaval. Slutim pa še vedno na software. Nekje sem zasledil, da ipod deluje na novejši reviziji kot je pri meni.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-prekopiral sem 7 kompilacij na USB in dela,ampak samo pod kontaktom,CD pa špila neodvisno od kontakta
-kaj je to normalno?
JanosP
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 204
Pridružen: To Apr 21, 2009 1:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje
Kontakt:

Je :), pri meni je isto.
Uporabniški avatar
godlike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 781
Pridružen: Po Mar 26, 2012 8:53 pm
Kraj: okolica MB

USB je vezal na Blue & Me in ne direktno na radijo, zato dela samo ko je kontakt.
Renault 4 GTL 1992
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2012
Ford Focus ST-Line karavan 1.5 (182) 2019
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

Blue and Me 6.0 je zuni, jaz sem glihkar updejtol preko USb ključka. Izbrat je treba 2nd generation Blue And Me na njihovi spletni strani za Giulietto. 2nd generation ima v avtu pod settings funkcijo Image ID in mislim da majo to vse.

Proces traja 10 minut, vmes večkrat začne igrati radio.


http://www.blueandme.net/blueandme/inde ... t/download
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

cartier23 napisal/-a:Blue and Me 6.0 je zuni, jaz sem glihkar updejtol preko USb ključka. Izbrat je treba 2nd generation Blue And Me na njihovi spletni strani za Giulietto. 2nd generation ima v avtu pod settings funkcijo Image ID in mislim da majo to vse.

Proces traja 10 minut, vmes večkrat začne igrati radio.


http://www.blueandme.net/blueandme/inde ... t/download
Tnx, mogoče zato ni šel 5.6 update :) Bom probal zvečer :P
Uporabniški avatar
godlike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 781
Pridružen: Po Mar 26, 2012 8:53 pm
Kraj: okolica MB

Aaa zato je pa bla stran dober teden nedosegljiva, da jo kao prenavljajo.

Sem naredil update. Samo sem ga prvič zasral, ko je kar zginlo da posodablja pa začela muzika špilat.
Renault 4 GTL 1992
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2012
Ford Focus ST-Line karavan 1.5 (182) 2019
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

Jaz sem tudi včeraj zaj**** :)
Na začetku izpiše Update in progress. Po 1,5 min začne predvajat cd (v mojem primeru) in čez par sekund izgine napis. Včeraj sem mislil, da je tu končalo, ampak ne, dejasnko še dela.
2,5 min za tem se izpiše Installation in progress in po kakih 15s tekst spet izgine. Muzika igra celi čas.
Po tem ko izgine napis še traja par sekund in komaj takrat se izpiše Update complete. Vse skupaj traja okrog 5 min.
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

Pa reku sm vam da vmes začne igrat radijo in da traja okol 10 minut, ne pa pol minute :D

c-c-c
pirlo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 10:13 am

cartier23 napisal/-a:Pa reku sm vam da vmes začne igrat radijo in da traja okol 10 minut, ne pa pol minute :D

c-c-c
To, da igra radio me ni zmotlo, ni mi jasno zakaj skrije napis Update in progress. In ker ga ni blo več gor sem mislil da sem spregledal complete napis, ker nisem non-stop gledal v ekranček pa sem ugasno vse skup sredi inštalacije :)
Zdaj zjutraj pa sem dejansko gledal na uro in spremljal dogajanje na ekranu celi čas da sem ugotovil kje sem napako naredo :)
Napisal pa sem zato, da še kdo drugi ne bi podobno "logično" sklepal kot sem jaz.
cartier23
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Mar 24, 2011 5:02 pm

Se strinjam da je neumno to da zgine napis vmes. Še bolj neumno je to, da ženska na koncu ne reče update complete ampak samo za 3 sekunde napiše Finish, ti pa pol čakej če slučajno spregledaš :D
Odgovori
  • Informacija