Avtoradio: raznorazne težave - Giulietta

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

zzz156
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 10
Pridružen: Po Sep 05, 2011 3:25 pm

Bojchyka napisal/-a:No... Po parih klicih smo ugotovili naslednje:
Ko sem kupila avto, je bil notri navaden akomulator, seveda smo takoj zamenjali, saj ima avto start&stop sistem in potrebuje vecji/boljsi akomulator. S tem ko je prejsen lastnik dal v avto navaden akomulator, je skuril centralo radia.
Zakljucek: treba kupit celoten nov radio
Znaki skurjene centrale: na zacetku samo kaksna stvar ne deluje, npr.usb, cdji ali bluetooth... Ko pa se pojavi utripanje prevozenih kilometrov, pa je to to...
Preden vrzes denar stran probij pr kaksnem resetirjat ta stari mediaplayer in naredit proxy aligment mogoce pomaga. Men so utripali kilometri ko mi je blue&me crknil.
Panzeraustirol
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: To Avg 04, 2020 12:09 pm

Pozdravljeni

2011 letnik Giulietta ima težavo z predvajanjem zvoka preko zvočnikov, ne glede na vir (CD, USB, radio). Ko je avto pri miru, je predvajanje zvoka v redu. Ko pa se peljem, se zvok v voznikovem zvočniku izklopi in nato spet pojavi. Prav tako zginja bas in se spet pojavi. :doubt:

Poleg tega: Sprejem radia je srednje slab, precej šumenja in brbotanja.

Mogoče kdo ve kaj je rešitev za zgornji problem? Potencialno rešitev za radio sem sicer že prebral drugje (verjetno konektor antene).

Hvala vnaprej za pomoč. :)



Edit: Premaknjeno v primerno temo ...
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Pozdravljeni.

To težavo v voznikovem zvočniku imam tudi sam ampak se za njo ne sekiram in živim z njo (zvok večkrat dela kot ne). Na hitro sem odkrival, da je težava v kablih v pregibu vrat - ko sem malo ''požokal'' pletenje je spet začelo delovati.

Kar se sprejema tiče - preveri anteno. Opažam pa tudi sam, da takrat ko poslušam radio, moram kar pogosto menjavati postaje, da imam popolnoma čist zvok.
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

2015 letnik
rabil ni kable pri radio ju kateri so za zvočnike
je kje shema tega ?
super
sk3lt4h
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne Mar 25, 2012 10:37 pm
Vozilo: AR156 ,AR Giulietta Roso
Kraj: Mokronog

Imam problem da se radijo ugaša in prižiga na letniku 2014 pokaže ar logo, ugasne potem se prižge in to se ponavlja že 3 dni.
Jtd mal pokadi pa te ni
Uporabniški avatar
stuhec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3153
Pridružen: So Jan 03, 2004 12:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: M Sobota, tel: 041 761446

Se da zrihtat radio ce ni code za vzig ?
2016 let
super
mare87
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 927
Pridružen: Pe Jul 24, 2009 8:37 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta
Kraj: Škocjan
Kontakt:

Kakor sem jaz informiran (iz strani servisa), da zdaj ne dobiš več kartice s kodo zraven. Da, če se zaklene, pač servis ali pa... https://instant-radio-code.com/alfa-rom ... nlock-code" onclick="window.open(this.href);return false;



Edit: Izbrisan zgornji citat/komentar ...
Alfa 147, Alfa Romeo Sportwagon, 2.5 V6
Odgovori
  • Informacija