Oljni izmenjevalec - Giulietta, 1.4 TBM

Tehnične teme o modelu Giulietta

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Nejc214
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 7
Pridružen: So Jan 06, 2018 8:43 am

Pozdravljeni,

Sem novopečeni lastnik Alfa Giulietta 1.4 TBM, 2011 letnik. Po pregledu na servisu so mi fantje povedali, da malenkost pušča oljni izmenjevalec in da bi rabil tesnilo oljnega izmenjevalca zamenjat. Po iskanju le tega, baje obstaja samo komplet v celoti cca 260 eur. Je to res? Že kdo imel izkušnje oz. problem s tem? Zaenkrat ni hudo, ker pušča zelo zeo malo vendar bom verjetno v prihodnosti moral razmišljati o menjavi.

Druga stvar, ki me zanima pa so gumice stabilizatorjev zadaj: škriplje mi avto, na določenih luknjah ali ležečih policajih in je prav nadležno. Nikjer nisem našel gumic na afermarketu, na AT obstaja samo komplet za cca 200 eur. Je kdo menjaval samo gumice stabilizatorjev in kakšne so izkušnje?

Najlepša hvala za vse odgovore,

LP



Edit: Pravila foruma: 2.7 Prepovedano je pisanje naslovov tem in naslovov oglasov z velikimi črkami, pretirana uporaba velikih črk v postih, pretirana uporaba klicajev, vprašajev in podobnih znakov ter smeškov
Uporabniški avatar
godlike
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 781
Pridružen: Po Mar 26, 2012 8:53 pm
Kraj: okolica MB

Škripanje tudi jaz opažam, vendar se tega nisem lotil odpravljat.
Renault 4 GTL 1992
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2012
Ford Focus ST-Line karavan 1.5 (182) 2019
mateo87
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 32
Pridružen: Pe Okt 26, 2018 1:08 pm
Vozilo: 159 2.0jtdm 2011

Kaj pa tole?
Mislim da paše
https://www.ebay.de/itm/OLKUHLER-DICHTU ... Sw4NZbfU4Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija