Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

Glede na sedeze je tale kar navadna in ne super.

Osnovna + business paket + barva in platisca.

Cca. 33k€?
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Uporabniški avatar
romeo146
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 218
Pridružen: Če Jan 21, 2010 7:21 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: brežice krška vas

Komu znana? https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12563229&show=2" onclick="window.open(this.href);return false;
SonoR
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jan 03, 2016 12:35 pm

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12613182

Kako je zdaj na stvari s to rdečo 159? Čudno mi je da se še ni prodala. Glede na to, da je uvožena, je možno da je imela za tisti trg pod opremo Distinctive Ti volan, ali ga je lastnik preprosto zamenjal? To najverjetneje ni neka težava ali pač?
Hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Tole je oprema sport, ne pa distinctive. Zato pa ma TI volan in malo drugačne sedeže. :wink: Očitno ne vejo kaj prodajajo.....
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Kaj pa označuje Eco v nazivu te 159.
Sem mislil, da se to nanaša na moč motorja, da imajo Eco verzije 100kW. Kako je s tem?
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Eco imajo električen servo volan in drugačne gume, ki naj bi šparale gorivo. Menda...
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Kak je lahko slovenski 1. lastnik s slovensko potrjeno servisno, če tole piše pod dekoderjem šasije?
tifuitui.JPG
tifuitui.JPG (12.75 KiB) Pogledano 2467 krat
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Prvi lastnik v Sloveniji 8)
Tako je tudi kupljen v SLO (kot večina uvoženih, razen tistih ki so si jih sami uvozili).
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12665004&show=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Tole najbrž ni original usnje v avtu? Odtenek se mi zdi presvetel + nagravžen črni rob.

Pa hude so mi te fore brez MF, ima pa tempomat... Se MF da naknadno vgradit notri?
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

To je original usnje.
Mf se da dodat.
SonoR
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jan 03, 2016 12:35 pm

SchumacherM napisal/-a:Kak je lahko slovenski 1. lastnik s slovensko potrjeno servisno, če tole piše pod dekoderjem šasije?
tifuitui.JPG
so znane še kakšne druge informacije pod številko šasije?
Uporabniški avatar
SchumacherM
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Feb 20, 2013 9:03 pm
Kraj: Velenje

Oprema pač.
sdfgadfg.JPG
sdfgadfg.JPG (105.02 KiB) Pogledano 2354 krat
Grega009
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 34
Pridružen: Ne Jan 18, 2015 5:54 pm
Vozilo: '05 AR 156 1.9 jtdM
Kraj: Železniki

@ sonor šel sem k stepančiču si ogledat tole rdečko. Avto je drugače lep, ko sem ga klical mi je zatrdil da je bil ves čas servisiran pri njih, da je bil kupljen pri njih, in da je dejansko od prvega lastnika. Ko pa sem si šel avto ogledat je bilo pa takole: avto ima na pokrovu motorja že kar zbledel lak, avto je uvožen iz francije in je bil uvožen leta 2013. Takrat so pri stepančiču naredili glavni servis pri 128k km. Od takrat naprej ima v servisni zgodovini še dva naloga. Drugi pri pazi 127k km (lol) in zadnji pri 209k km. Na zadnjem so ga tud barvali zadaj. Poslal mi je zgodovino iz računalnika kjer je to razvidno. Glede drugega servisa v slo mi je zatrjeval, da so se mehaniki zmotili pri vnosu naloga zato striže v datumu, kilometrih in št. naloga. Takrat sem mu tudi rekel da avto vzamem za 6k saj je potrebno narediti glavni servis in zamenjati gume saj ima spredaj letne qimđongun letne, z nič profila in zadne uniroyal z prav tako bore malo profila. Rekel sem mu tudi da ga vzamem za 7k če vse to opravi on. Rekel mi je da se je zmotil in da je avto res francoski in da se je baje zmotil in da je zadnja cena 6700. No sedaj je že na 6.5k a me se vedno ne mika. Tud za 6k najbrž ne več. Je pa res, da je bila že kar tema ko sem si avto ogledal.
SonoR
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jan 03, 2016 12:35 pm

@grega009
Pa si ga probal peljat? So kaki cudni zvoki? Mogoce kaki problemi s podvozjem? Je pa res da je to s servisi cudno
tomasso
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: Ne Jan 05, 2014 11:01 pm

Moja 159 je šla za 5,35keur, enak letnik, enak motor, 150.000km. Jbg, ni bila rdeča + sem na napačnem koncu Slovenije.
Odgovori
  • Informacija